Daha İyi Bir Yaşam

Dünyanın Önde Gelen Psikiyatristi Hayattaki Her Engeli Aşmanın 5 Yolu

Güne kötümü  başladınız? Patronun, eşin, arkadaşın ya da ailenin yüzünden miydi? Nedeni ne olursa olsun, bunun üstesinden gelmek için asla geç değildir, ama ya hayatı tehdit eden sıkıntılarla karşı karşıya kalırsanız ve bunların üstesinden nasıl geleceğiniz konusunda emin değilseniz.

Hepimiz bu zorlukları neredeyse her gün görüyoruz ve başınızı yüksek tutmak ve çenemeniz önemlidir, çünkü sorunun ne dereceye kadar olursa olsun, pozitif düşüncenizin gücünü asla geçemez veya odaklanmış bir yaklaşım söyleyebilirim .
Bazılarımız belirli bir yaklaşımı önerecek ve diğerleri başka bir şey önerebilirken, dünyanın en ünlü psikiyatrist ve psikoterapistlerinden biri olan Mikhail Litvak , sizin için durumu gerçekten değiştirebilecek bazı ipuçlarına sahip ve bunları sizin için aşağıda listeliyoruz. :

1) Kelimeler

İnsanların sırtından bir şey ya da bir şey hakkında konuşmayı sevdikleri yaygın bir fenomendir. Temel neden, insanların gerçekleri birisinin yüzüne bildirmekten hoşlanmamasıdır ve bu da sorunlara neden olmaktadır.

Patronun hakkında orospu ya da hasta olamayacaksın, çünkü aileni beslemek ve faturalarını ödemek zorundasın, ama bu düşünceleri dışarı atmak istiyorsun.Bunu nasıl yapıyorsun?

Kulağa hoş geleceği için, insanları oyalamak asla iyi bir fikir değildir. Bütün bu öfkeyi ve hayal kırıklığını işinize doğru yönde koyarsanız, sonuçlar olağanüstü olabilir.

2) Introspect, depresyona girme

Bazılarımız iç gözlem fikri için kullanılıyor ve aklımızda bu alışkanlığımız var ki, etrafımızdaki hemen hemen her şeyi bir damla sudan tepeye kadar sorgulamaya başlıyoruz.

Bu, içten içe doğrudur, çünkü doğru yöne doğru gidersek, bu bize bir netlik verir, ancak bir şeye çok fazla abartırsanız, aslında varolmayan bir şey yaratırsınız.
Sorularınızı izleyin ve kendinize sorun, bunu yaparak veya üzülüyorum mı?Cevap ikinci ise, o zaman bir şeyi değiştirmelisiniz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Depresyon çayı zerdeçal limonatası nasıl yapılır

3) İyi düş, başkalarına sorma

Bugün uyanmadan veya istediğin gibi giyinmeden önce başkalarına sordun mu?Kendinizi sürücü koltuğunda tutmanız önemlidir, başkalarını değil. Bu senin hayatın ve istediğini yapmak için başka birinin iznine ihtiyacın yok.
Mutluluğunuzu takip ettiğinizde kendinizi iyi hissedersiniz ve en çok şeydir. Bu mutluluk olmadan, hiçbir yerdesiniz ve bu yüzden, dünyadaki her şeyden çok, mutluluğunuza odaklanmak önemlidir.

4) herkesi memnun edemezsin

Eğer bahsi geçen noktayı okursanız, herkesi memnun etmenin mümkün olmadığını anlarsınız, bu da herkes ve herhangi bir şey için geçerli olur.
Başkalarını memnun etmeye odaklanmışsanız, o zaman sizin için neyin iyi gittiğini gözden kaçırmanız mümkündür. Çevrenizdeki herkesin birden fazla ihtiyacı vardır ve kişinin kişiliğine göre değişir. Herkesi memnun etmeye çalışırsanız, kendi kimliğiniz olmazdı ve eğer buna sahip değilseniz, başka ne kalır?
Sevinmeyi bırakın, Yaşama başlayın!

5) Naysayers’e karşı bir nimet yok

Eğer bir dağ veya uçak bakımı hakkında bir araba tamirci tırmanmaya hileler hakkında bir yol kenarında Esnafa sorarsanız, o zaman doğru cevabı almak değildir.
Doğru çözüm için doğru insan grubunun sorulması önemlidir. Ayrıca, eğer harika bir şey yapmaya yönelseniz, olasılıklar çok fazla tepki verecektir çünkü onlar sizin yolunuza gitmemişlerdir.

İlginizi Çekebilir

Yollar az gidilen doğru Gidersen, Muhaliflere bir sürü de görünür, ama bu onlar ne söyleyeceklerini dikkat etmek gerekir anlamına gelmez.
Yıldızlara uzan, ama ayaklarını yere bırak ve senin isteklilerin cevaplarını otomatik olarak alacaklar.

Başarı en büyük intikamdır.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu