Hakkımızda

Daha iyi bir iş kurmanıza yardım etmek için buradayız. Size yardımcı olmak, size öğretmek ve işinizi akıllı ve verimli yollarla oluşturmanıza ve büyütmenize yardımcı olacak çözümler sunmak için buradayız.

Biz buna inanıyoruz:

İşinizi planlamak, inşa etmek ve büyütmek için en yetenekli kişi sizsiniz.
İş planlaması ve strateji roket bilimi değildir; Hep birlikte öğrenmemiz gerek.
Bir işletmenin planlanması ve işletilmesi çok eğlenceli olabilir … gerçekten!Bunu yaparken başarılı olabilirsin.

Blogdefteri, ücretsiz örnek iş planlarının en büyük tek çevrimiçi koleksiyonunu içerir . Ayrıca, işletmenizi daha iyi yönetmenize yardımcı olacak yararlı araçlara ve kılavuzlara sahiptir. Blogdefteri planlama , interaktif araçlar ve hesap makineleri hakkında pratik tavsiyeler içerir ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak günlük tavsiyeleri yayınlar .

Blogdefteri, Kendi bünyesinde sadece 2 kişi ile işletilmektedir . Girişimcilerin daha iyi işletmeler kurmasına yardımcı olacak ücretsiz bir kaynaktır.

Amacımız ve Misyonumuz

Amacımız insanlara doğru yolda ilerlemelerini sağlamak ve çoğu fikirlerin bile parayla satıldığı bu devirde ücretsiz bir şekilde fikirlerimizi paylaşmayı amaçlayan bir bilgi kaynak sitesiyiz..

Sitemiz sadece iş üzerine değil insanların keyifle ilham alacağı başarılı insanların şirketlerin hikayelerini okuyabileceğiniz kahve yada çayınızla feys ile okuyabileceğiniz bir kaynaktır..

Sitemizde yer alan yazılar kesinlikle ekibimiz tarafından çok ciddi araştırmalar sonucu sizlerle paylaşılmaktadır…

Amacımız ziyaretçilerimizi sıkmadan eğlencerek birşeyleri okumaları yada keşfetmeleri.. O yüzden Blogdefteri.com sitesinin en büyük özelliği sıkılmadan okuyabileceğiniz arşivler oluşturması…

Blogdefteri Sizlere Neler Sunar

  1. WordPress
  2. Blog Kurmak
  3. İş fikirleri
  4. Dijital Pazarlama Teknikleri
  5. İlham Alacağınız Hikayeler
  6. SEO yapısı ve kullanımı
  7. Sorunların Çözümleri
  8. Girişimcilik
  9. El Sanatları
  10. Evinizde Keşfedebileceğiniz İş Fikirleri

“Sitedeki yazıların izinsiz veya bağlantı(blogdefteri.com) vermeksizin kullanılması etik değildir.”

Not: Sitemizden alınan makalelerin blogdefteri.com linki eklenmeden başka sitelerde yayınlanması hem etik değildir hemde saygısızca bir davranış olur.. Sitemizde yayınlanan makaleleri alın kullanın ama sizden ricamız sitemizin linkini ekleyip kullanın.. Çünkü sitemiz pek fazla kar amacı gütmeyen insanların özgürce bilgi almasını sağlamak amaçlı kurulmuş bib sitedir.. Lütfen sitemizde alınan yazıların linkinide ekleyiniz.. Teşekkürler…

Başa dön tuşu