Uyarı

Sitemizde bazı kategoriler sadece bilgi amaçlı internet ortamından toplanan bilgilerdir,bunlar neler Sağlık ve pratik bilgiler kategorileridir…

Kesinlikle sağlık konusunda öncelikle doktora gitmeniz ve bir uzman tarafından kontrol olmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz sitemizde bulunan sağlık kategorisi sadece bilgilendirme amaçlıdır.. Lütfen önceliğin bir uzman tarafından tedavi edilmesi gerektiğini unutmayınız.. Blogdefteri.com olarak bu önemli uyarıyı yapar ve hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmiyeceğimizi siz değerli ziyaretçilerimize bildiririz..

Alıntı

Sitemiz üzerinden alınan yazıların bağlantı linki vermeden kullanılması kesinlikle yasaktır.. İzinsiz bir şekilde sitemiz üzerinden alınan yazılar tespit edilirse..Hukuki yollara bavurulacağını belirtmek isteriz.. Lütfen sitemizden aldığınız yani blogdefteri.com üzerinden aldığınız makaleyi yayınlarken hangi alanda ise o makalenin linki lütfen sitenize yerleştiriniz..

Sorumluluk

Sitemiz de bulunan videolar sitemizde barındırılmayıp kaynak olarak embed kodu yada video link kodu alınarak youtube.com sitesinden  sitemize eklenmektedir.. Hiç bir şekilde sorumluluk almıyacağımızı bildiririz.. Herhangi bir telif hakkı yada şikayet içeren sitemiz üzerinden kaldırılması gereken bir video varsa lütfen iletisim@blogdefteri.com mail adresine nedenini ile birlikte mesaj atınız.. Editörlerimiz tarafından uygun görülürse sitemiz üzerinden kaldırılacaktır..

Başa dön tuşu