Sosyal Medya
Trend

Twitter’dan Engellendiğimi Nasıl Anlarım

Twitter’da engellendiğimi nasıl anlarım? Bir kişi Twitter’da engellendiğinde, engelleyen hesabın tweetleri korumalı olarak ayarlanmış bir hesapla görsel olarak benzer bir hale gelir. 

Twitter’da beni kim engellemiş,Twitter’da engellendiğini anlamak ? Bir kişi Twitter’da engellendiğinde, engelleyen hesabın tweetleri korumalı olarak ayarlanmış bir hesapla görsel olarak benzer bir hale gelir. Engellenen kullanıcı engelleme hesabını tekrar takip etmeye çalıştığında engellemeye dair bir  bildirimle karşılaşır.

Twitter’da engellendiğimi nasıl anlarım?

Engellemeye dair ilk belirtiler Twitter’daki etkileşimler veya zaman çizelgesinde atılan twitlerin görünmemesidir. Twitter’da engellendiyseniz, o kişinin twitlerini görmenin bir yolu yeni bir twitter hesabı açmaktır.

İkinci bir hesap, bir kullanıcının bir hesabı engellediğini doğrulamak için de kullanılabilir. İkinci hesap, korumalı bir görünüm yerine kullanıcının tweet’lerini ve etkinliklerini görüntüleyebilirse, ilk hesabın bloke edildiği kesinleşmiş olur.

Diğer Twitter hesaplarını engellememek isteyen kullanıcılar kendi hesabını gizli olarak seçebilir. Korumalı hesap, hesap sahibinin hangi takipçileri onaylayacağını veya reddedeceğini seçmesine, spam veya taciz eden hesaplarda engelleme ihtiyacını ortadan kaldırmasına izin verir. Ayrıca, Tweetler ve zaman çizelgesi etkinliklerinin hiçbiri herkese açık olmadığından  twitler de korumalı olmaktadır.

Kaynak:www.turkulkusu.com/twitterdan-engellendigini-anlamak/

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Sosyal Medya Yarışmaları ve Çekilişler: KOBİ'lerin Hukuk Hakkında Bilmesi Gerekenler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Twitter’dan Engellendiğimi öğrenmek içiçn çok site gezdim ama en yararlısı bu oldu çok teşekkürler beni engelleyenleri bulmaya başladım:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı