Dekorasyon

Şık Bebek Odaları

Bir bebek odası tasarımı tonlarca stil ve mükemmel bir doygunluk çağını gerektirir. Bu iç mekan tasarımcılarının, yetişkinlerin bile seveceği şık kreşler yapmak için doğru renk ve desen kombinasyonunu nasıl kullandıklarını görün.

Regan Baker tarafından üretilen bu cinsiyetten bağımsız çocuk odası tasarımı, minimalist bir görünüm için beyaz ve doğal ahşap vurgulara sahiptir. Siyah ve beyaz paleti klasik bir dokunuş katarken, deri osmanlı ve suni kürk halı, bir doz dozu zevkli bir şekilde birleştirir.

Turuncu ve beyaz çizgili tavan, kişiliğini Kari McIntosh Design’ın fidanlıklarına enjekte ediyor . Mavi ve beyaz halı, osmanlı ve masa lambası ile birlikte gri duvarlar, eğlenceli bir görünüm tamamlıyor.

Çiçeklerden esinlenilmiş bir avize ve pembe ve beyaz desenli bir halı, bir kızın çocuk tasarımında Lisa Sherry Interieurs’un merkezinde yer alıyor .

Süper model Coco Rocha ilk çocuğunu beklerken, şık ama eğlenceli olan tasarımcı Alex Reid ile birlikte bir kreş yaptı. Akçaağaç üzerine beyaz bir beşik tarafından tutturulmuş, koyu renkler ve grafik desenlerle dolu alan, modern estetiğinin gerçek bir yansıması.

Sofistike bir çocuk odası tasarımı için Jennifer Barron botanik bir duvar kağıdına ve mavi renklerine karar verdi.

Kristal bir avize, sahte kürk atma ve çizgili duvar kağıdı, Duet Design Group’un nötr bir çocuk odası tasarımına sofistike bir hava katıyor .

Çiftlik evi tarzındaki bir fidanlık için, tasarım evi Art Home Garden hafif ahşap beşik, beyaz tersane duvarı ve ahşap tavanı seçti. Bir çift kilim ve tepeli bir yan sandalye görünüme rahat bir hava katmaktadır.

Oyuncaklarla doldurulmuş raflar, STUDIO GILD tarafından tasarlanan çocuk odası tasarımında tahta bir beşikle çevrilidir . Bir sahte kürk halı koyu ahşap zemin için sıcaklık katıyor.

Renkli bir püskül çelenk, bir Chicago kreşine neşeli bir dokunuş katar . Fas tuğla kabarık ve konfeti perde panelleri canlı atmosfere katkıda bulunurken, açığa çıkan tuğla duvar odaya karakter katar.

Şimdi Bebek Odaları Listesi

Umarım yeni çocuğu olacaklar yada olanlara bu makalemizdeki bebek odaları ilham vermiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu