Kendin Yap

Beş dakika içinde parıltılı yılbaşı gecesi backdrop yapın

Hazırlıksız Yılbaşı partimizden daha fazlasıyla geri döndük! Yılbaşı partisi yapmaya karar verdik. Ve birdenbire dekorasyon ve işimiz bitti. Ama harika olan şey, hepsinin süper hızlı bir şekilde bir araya gelmesiydi çünkü projeler çok basit ama gerçekten etkiliydi. İnsanların telefon fotoğrafları çekmek için ışıltılı bir zemine sahip olmasının eğlenceli olacağını düşündüm, bu yüzden beş dakikalık bir Yeni Yıl Arifesi arka planı yapmaya karar verdik.  Haydi Yapalım şunu!

Malzemeler

• altın saçak çelenk
• gümüş saçak çelenk
• Makas
• Maskeleme bandı

Adım 1: Zemininizin ne kadar geniş olduğuna karar verin. Her saçak garlandının bölümlerini bu uzunluğa kadar kesin. Gümüş ve altın sıraları değiştirdik çünkü elimde olanı kullanıyordum. Ama bir tanesini tercih ederseniz her iki rengi de kullanmak zorunda değilsiniz. Referans olarak, zemimiz neredeyse 8 metre yüksekliğindeydi ve 13 satır saçak kullandık.

Adım 2: En alttan başlayarak ilk saçak sıranızı duvara bantlayın. Dilediğiniz kadar başlayabilirsiniz – ilk sıramız yerden birkaç santim uzaktaydı. Biri saçak sırasını yukarı kaldırırken, diğer kişi bandı yuvarlar ve saçak üstünü duvara sabitler. Alternatif olarak, kendiniz çalışıyorsanız, saçak sırasını yerleştirin, bandı saçak üst kısmına takın ve ardından sırayı alın ve duvara yapıştırın. En az 5 cm’de bir bant şeridi kullanmanızı öneririm. Ayrıca, sıranın tüm üst kısmında yalnızca bir uzun şerit bandı kullanabilirsiniz.

Adım 3: Bir sonraki satıra devam edin. Bunu yukarıda ve birincinin önüne asın. Bu sırayı, saçak ilk sıranın katı, açılmamış bölümünü kaplayacak şekilde katmanlamanız gerekir. Yerine bant yapıştırın.

Adım 4: Devam et! Tepeye ulaştığınızda, bandı üst sıraya koymak yerine, maskeleme bandının parçalarını kendi üzerine geri sarın ve üst sıraya yapıştırın. Bu çirkin görünümlü kaseti gizler ve size kolay bitmiş bir görünüm verir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Dört Kolay Adımda Mum Yapmayı Öğrenin

Şimdi misafirlerin uzaklaşsın! Herkesin fotoğraf çektiğini görmek çok eğlenceliydi. Ve biraz mücevher aldık. Tüm zamanların en sevdiğim fotoğraflarından biri Ali ve kuzeni Mehmet:

İlginizi Çekebilir

Bahahaha! Bir top yapıyorlardı. Unutulmaması gereken bir şey: saçak biraz kolay yırtıyor, bu nedenle küçük olanlar varsa, çok fazla yankmalarına izin vermeyebilirsiniz. Maggie, ayrılacağının farkına vardığında bizimkiler üzerinde bir numara yaptı. Neyse ki, saçak çok bağışlayıcı ve başka bir katman altında herhangi bir yırtık veya yırtık gizleyebilirsiniz.

Hala Yeni Yıl Arifesi garland’ımız ve paylaşacağımız bazı parti dekorlarımız var, bizi izlemeye devam edin! xoxo

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı