Keyif

Kolay Örgülü Saç Modelleri Eğitimi

Her iki tarafta da 2 örgü kullanarak örgülü kafa bantları ve örgü topuz yapmayı öğrenin. Saç modelleri seçim için bir düzinelerce para ödemeyin!

Kadınlar gittikleri her fırsatta yeni bir saç modeli bulmaya bayılırlar. İnsanların dediği gibi, ‘saçınız kişiliğiniz hakkında çok konuşuyor’! Örgüler her zaman her yaştaki kadınlar arasında favoridir. Örgüleri birçok yönden deneyebilirsiniz.

Çörekler de her zaman en iyi saç stilleri listesine girmiştir. Çörekler veya örgülerle ilgili en iyi bölüm, yanlarında asla yanlış gidemeyeceğinizdir.

Geleneksel ya da batı olsun, herhangi bir kıyafetle iyi giderler. Örgüler yapmak zor görünebilir, ancak gerçekte ne kadar kolay hale getirildiklerine şaşıracaksınız. İkiz örgüler saç modelleri ve çörekler her mevsim sallanabilir!

Uzun saçlarınız veya kısa saçlarınız olsa da, saç bandı her kıl uzunluğuna uygundur. Küçük kızlar başlarının etrafındaki güzel örgülerle sevimli görünürler ve bu bakışı da severler. Kafa bandı bir saç bandına benzer ve herkese uyar. Örgülü topuzla veya saç bandı örgü saç stilleriyle mutlaka bir stil ifadesi oluşturabilirsiniz. Örgüler asla modası geçemez ve bir ünlü gibi görünmenizi de sağlayabilir.

Birçok Hollywood kimliği bu şık saç stillerini denedi ve kesinlikle kırmızı halıya yönelttiler! Saçlarını şekillendirirken yenilikçi olmayı seven insanlar, bu saç boyaları kesinlikle onları gülümsetir! Bunlar herkesin evde deneyebileceği kolay örgülü saç modelleri. Neden başlamak için kolay kafa bandı örgüsünü denemiyorsunuz? Her zaman normal üç iplikli örgü yerine balık kuyruğu örgü veya Fransız örgü yaparak her zaman deneysel olabilirsiniz. Aşağıda listelenen adım adım bir prosedürle kafa bandının nasıl kolay yapılacağını öğrenelim.

TWIN BRAIDED BUN & HEADBAND BRAID ile saç stilinize biraz dokunuş katın.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Renk Değiştirebilen, Tam Otomatik Pilot: BMW Vision Next 100

A) İkiz Örgülü Topuz

1) Saçı arkaya ve iki kısma ayırın.

2) İki parçayı örün ve lastik bantlarla sabitleyin.

İlginizi Çekebilir

3) Bir at kuyruğu açın ve U pimleri ile sabitleyin.

4) Eğer saçlarınız ağırsa, daha fazla U Pin gerekir.

5) Saç şeklini yukarı ve aşağı sabitlemek için U pimlerini kullanın. Diğer taraf için de aynısını yapın. Sarkan saçları örgüler arasındaki boşluğa sokun.

B) Kafa Bandı Örgü

1) Bir yan kısım yapın ve fırçalayın.

2) Altından kalın bir kısım kılları alın ve örün.

3) Saçın geri kalanını sıkışmış halde tutun.

4) Alttaki örgüyü lastik bantlarla sabitleyin.

5) Sıkışmış saçı serbest bırakın ve tarayın.

6) Yeni yaptığımız örgüyü alın ve çapraz sokun ve lastik bandı serbest bırakın ve bir bobin pimi ile sabitleyin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı