Blog

İnternet dünyasına ilk adım: AkıllıCevap

Türkiyede bir çok teknoloji ,internet sitesi var ama genel olarak her kategoriden yardım sayfalarını tek bir siteden bulmak çok zor,türkiyede yeni bir site var yardım ve bilgi konularına odaklı bir çok kategorisi olan ziyaretçilerine en faydalı bilgileri veren bir site Akıllıcevap sitesi.

Mesala bu siteden örnek bir makaleyi almak istedim gerçekten faydalı bir bilgi içeriyor.

Gaza basınca beyaz duman atıyor

Yüksek devirde beyaz duman,Gaza basınca beyaz duman atıyor,Dumanın rengindeki herhangi bir değişiklik , örneğin egzozdan çıkan beyaz duman , kesinlikle sevgili arabanızla ilgili bir sorun olduğuna dair bir işarettir. Ciddiyet, dumanın türüne bağlı olarak değişebilir. https://www.akillicevap.com/ Araçtan neden beyaz duman çıkar?Sorun, yoğunlaşma toplanmasından kaynaklanıyor olabilir ve görünürde herhangi bir etkisi olmayabilir.

Yüksek devirde beyaz duman

Ancak sürücülerin beyaz dumanın ne anlama geldiğini anlamaları gerekiyor. Bu makalede, Japonya’dan Araba uzmanları size beyaz duman sorununun ana nedenleri ve bu rahatsız edici sorunları ortadan kaldırmanın en iyi yolu hakkında net bir yanıt verecek. Sonunda, bu konuyla yakından ilgili bazı sık sorulan sorulara da değiniyoruz.

Gibi bir çok farklı konularda sorunlara odak çözümlü bir site. Bu siteyi ilerleyen günlerde daha çok inceleyecem büyüme hızı yeni açılmış olmasına rağmen güzel özelliklede şu makale dikkatimi çekti İnteraktif vergi dairesi nedir Çoğu kişi bunu bilmiyor bende dahildim:) bu makaleyi okuduktan sonra baya yararlı bilgilerin yer aldığı bir site oldugunu anladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu