Otomobil

Porsche 911 Speedster incelemesi

Yeni Porsche 911 Speedster’ın amacını anlamak için beyninizi , serin ve bağımsız bir mantığın bununla çok az ilgisi olduğunu kabul etmesi için yeniden denemeyi gerektirir .

Porsche 911 Speedster

Zira sağduyulu Speedster bir bakış bile izin verirseniz, sorular sormaya başlayacaktır. Garip olanlar, ” Bir GT3 ve bir Boxster Spyder satın alamaz mıyım ve hala beş rakamlık bir miktar kaldı mı?” Ah evet, Porsche size söyleyecek, ama münhasır olmayacaklar.

Ya da daha düzgün bir şekilde koymak, Özel. Speedster topuklar sıcak takip ait geçen yılki Sport Classic Porsche’nin Exclusive departmanı tarafından retailed son ürün olarak.

Bunlar, son çeyrek asırdan uzun süredir Stuttgart’taki tuhaf millet, sizi en çok beğenen 930 Turbo, 968 Turbo S, 993 Turbo S ve geçen yıl 997 Sport Classic gibi otomobiller getirdi. Ve münhasırlık hakkında şaka yapmıyorlar: görünüşe göre ilk 1954 Speedster’a olan saygısızlıktan ötürü, sadece 356 inşa edilecek, her biri 144.100 £ karşılığında perakende satış yapacak .

Karşılaştırma yapıldığında, orijinal 356 ve sonraki G serisi 911 ve 964 tabanlı Speedster’ler (sırasıyla 4144, 2103 ve 930 inşa edildi) pozitif olarak yaygındı.

Porsche 911 Speedster Özellikleri

Kalbinde, bu yeni Speedster , Carrera 4S Cabriolet’in geniş gövdesini alıyor, ancak arkadan çekişli, 402bhp , gelecek yıl 911 GTS’de standardize edilecek olan Sport Classic’ten güç aktarma organlarını yükseltti .

PDK mevcut olan tek aktarımdır. Geniş Fuchs tarzı tekerleklerin yanı sıra ön ve arka tamponlar ve dengeleyiciler aynı zamanda Sport Classic taşımalarıdır .

Ancak dikkatiniz ilk önce 60 mm’lik kısaltılmış kısaltılmış, çift kabarcıklı davlumbaz kılıfına ve kısaltılmış ön cama çekiliyor. Önceki Speedster’lerden farklı olarak, ekranın taranması değişmeden kalır . Ama aynı zamanda, onun atalarından farklı olarak, Speedster’ınızın su geçirmez olmadığını anladığınızı söyleyen kağıtları imzalamanıza gerek yok; Bu, empatik olarak.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Sprey Metalik Araba Boyası Nasıl Kullanılır?

Kaput mekanizması karmaşıktan daha karmaşıktır ve yukarı ya da aşağı koymak bir Boxster Spyder tarafından talep ettiğiniz hiçbir güreşi gerektirmez .

Yükseltmek için, elektrikler, kaputun kendisine erişim sağlamak için daha sonra elle geri menteşe ettiğiniz kaput kapağını kaldırır. Daha sonra davlumbazı yerine çekin ve ön cama sabitlemek için içeriye dalın, kapağı tekrar aşağıya indirmek için dışarı atmadan önce arka tavan desteklerini germek için tekrar dalın ve son olarak da güvenli bir şekilde kenetlemek için elektriği bir kez daha kullanın kapalı çatı örtüsü. Porsche , uygun şekilde eğitilmiş bir kişinin iki dakikadan az bir sürede yapabileceğini söylüyor .

Çeşitli elektrikli tavan motorlarını sökerek ve alüminyum kapılar ve PCCB karbon frenleri ekleyerek dökülen ağırlık tam olarak geniş gövdeli ve sonsuz ekipman listesinden kazanılanlarla uyuşuyor, yani Speedster bir C2S Cabriolet’ten bir kilo daha az veya daha ağır değil. Sonuç olarak, beklediğiniz kadar sürdüğü için, yanıp sönen performans, takdire şayan sertlik ve üstün direksiyon, şasi dengesi ve duruş sunar.

Ancak herhangi bir dönüştürülebilir 911 hakkında çok fazla şey söyleyebilirsiniz ve Speedster’ın satış yapmasının nedeni bu değildir.

Bunun yerine, deri ile kaplanmış bir iç mekana girenlere gider, havalandırma kanalları ve palto kancaları bile eşyalara sarılır. Eloksallanmış çelik destek plakalarına, arabalarının benzersiz seri numaralarına (seçebilecekleri) ve el frenine yerleştirilen ‘Speedster’a bayılacaklar.

Kısacası, tamamlayıcılar için ya da başkalarının sahip olamayacağı bir şeyin mülkiyeti tarafından açılanlar için bir araç. Harika bir araba, ama bunun nedeni bir Speedster olduğundan 911 olması . Bu nedenle değeri, neredeyse tamamen Münhasır olma arzunuzla tanımlanır.

Bir önceki yazımız olan Şubat ayı otomobil kampanyaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Fren Hidroliği Kaçağını Nasıl Düzeltirim
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı