Pratik Bilgiler

Bilmeniz Gereken Zekice Banyo Tüyoları

Banya Tüyoları,Temiz pırıl pırıl banyo, rahatlamaya yarayan özel atmosfer yaratır ve bu nedenle sizin için harika bir meditasyon ve sukunet yeri olabilir!
Havlularınızı otellerde yapılanlardan daha daha iyi katlayacağınız yöntemleri göstereceğim.

Suyu düzgünce dökmek için kovaya ulaşamadığınız durumda yapmanız gerekeni ve ayrıca toz küreği ile ilgili bir tüyoyu göstereceğim.

Tuvaletinizi Cola ile kolayca ve hızlı bir şekilde temizleyebileceğinizi gösterdiğimde şaşırabilirsiniz. Sıradan Cola’yı klozete dökün ve sifonu çekin!

Pası ketçapla da çıkarabilirsiniz. Paslı yüzeye biraz ketçap dökün, 15 dakika bekletin ve silin.

Eğer sabunu düzgün kullanmaya çalışıyorsanız, sizin için bir ipucu daha vereyim! İki para lastiğini bulaşık sabunu üzerine koyup sabunu onun üzerine koy. Bu kadar işte!

Tıkanmış boruyu açmak için ihtiyacınız olan tüm şey: kabartma tozu, sirke ve sıcak su.

Tabletiniz ve akıllı telefonunuzu da banyoda yanınızda bulundurabilirsiniz. Ama önce onu rutubetten koruyacak yöntemi öğrenin.

Tencere ve diğer yüzeylere yemek veya diğer lekeler yapıştıysa, yapmanız gereken en iyi şey şu: onu 1 dakika ısıtın, sonra 1 birim kuru ovma alkolü atın, , 2 birim kabartma tozu koyun, bu çözeltiyi kirli yüzeye uygulayın ve 15 dakika bekletin. Bir bezle silin. Kullanım için hazır!

Banyodaki aynanın buharlaşmasını ve gözlüğünüzün “sis tutmasını” yalnızca normal sabun kullanarak önleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Peki artık biliyorsunuz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu