Sosyal Medya

İnstagram Toplu Takip Etme Kodu 2019

Instagram Toplu Takip Etme,Instagram, görsellere dayalı olarak çevrimiçi yaşama girmiş akıllı telefon uygulamaları arasında yer alıyor. 

İnstagram Takip Kodu,Instagram Toplu Takip Etme,Instagram, görsellere dayalı olarak çevrimiçi yaşama girmiş akıllı telefon uygulamaları arasında yer alıyor. Muhtemelen öğrencilerden, çocuğunuzdan ya da televizyondan bunu duymuş olabilirsiniz. Instagram, kullanıcılarına fotoğraflarını ve videolarını arkadaşlarıyla paylaşmalarını sağlayan bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Uygulama , her zamanki uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilir. Şirket, Stanford Üniversitesi mezunları olan Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından 2010 yılında kuruldu ve şu anda yaklaşık 200 milyon kullanıcıya sahip. Sosyal ağ devi Facebook, 2012 yılında şirketi satın aldı. Temel öncülünün resim paylaşımı olmasına rağmen, sitenin popülerliği, resim düzenleme işlevselliğinden geliyor. Bir kullanıcı bir resmi yakaladıktan sonra, düzinelerce var olan Instagram filtreleri, eski moda Polaroid baskıları anımsatan görüntülere dönüştürülebilir.

Uygulama, kişisel profillerin oluşturulmasına izin verir ancak aynı zamanda Facebook ve Twitter gibi mevcut sosyal ağ profillerine de bağlanabilir, bu da kullanıcıların resimlerini platformlar üzerinden paylaşabildikleri anlamına gelir.

Instagram Toplu Takip Kodu

Instagram takipçi kasmak için instagram kodları ile gönderilerinizi daha fazla kişiye gösterebilirsiniz. Bu yazımızda ele aldığımız basit yolları takip ederek Instagram toplu takip etme yapabilirsiniz.

  1. Bilgisayardan instagram.com adresine giriş yapın.
  2. Takip etmek istediğiniz kişinin takipçiler kısmına tıklayın.
  3. Ctrl+F12 tuşuna basın, Console kısmına aşağıdaki kodları yapıştırın.
  4. Enter tuşuna basın.

Instagram Takip Kodu

Instagram sürekli olarak güncelleme çıkardığından bu kodlar her güncelleme ile geçersiz hale gelmektedir. Kodlar çalışmadığında yorum yazarsanız, güncelleme adına kontrol etme süreci hızlanabilir.

var inputs = document.getElementsByClassName(‘_qv64e _gexxb _4tgw8 _njrw0’); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); }

Kaynak:www.turkulkusu.com/instagram-toplu-takip/

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Instagram Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

13 Yorum

    1. Merhaba biliyorum çoğu kişi beklemekte bir araştırma içerisindeyim eklediğimde sağlam bir kod olmalı o yüzden az biraz sabır diyorum 10 güne kadar yeni sorunsuz kodu ekleyecem siteme lütfen takip edin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı