Sosyal Medya

İnstagram Toplu Takip Etme Kodu 2019

Instagram Toplu Takip Etme,Instagram, görsellere dayalı olarak çevrimiçi yaşama girmiş akıllı telefon uygulamaları arasında yer alıyor. 

İnstagram Takip Kodu,Instagram Toplu Takip Etme,Instagram, görsellere dayalı olarak çevrimiçi yaşama girmiş akıllı telefon uygulamaları arasında yer alıyor. Muhtemelen öğrencilerden, çocuğunuzdan ya da televizyondan bunu duymuş olabilirsiniz. Instagram, kullanıcılarına fotoğraflarını ve videolarını arkadaşlarıyla paylaşmalarını sağlayan bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Uygulama , her zamanki uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilir. Şirket, Stanford Üniversitesi mezunları olan Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından 2010 yılında kuruldu ve şu anda yaklaşık 200 milyon kullanıcıya sahip. Sosyal ağ devi Facebook, 2012 yılında şirketi satın aldı. Temel öncülünün resim paylaşımı olmasına rağmen, sitenin popülerliği, resim düzenleme işlevselliğinden geliyor. Bir kullanıcı bir resmi yakaladıktan sonra, düzinelerce var olan Instagram filtreleri, eski moda Polaroid baskıları anımsatan görüntülere dönüştürülebilir.

Uygulama, kişisel profillerin oluşturulmasına izin verir ancak aynı zamanda Facebook ve Twitter gibi mevcut sosyal ağ profillerine de bağlanabilir, bu da kullanıcıların resimlerini platformlar üzerinden paylaşabildikleri anlamına gelir.

Instagram Toplu Takip Kodu

Instagram takipçi kasmak için instagram kodları ile gönderilerinizi daha fazla kişiye gösterebilirsiniz. Bu yazımızda ele aldığımız basit yolları takip ederek Instagram toplu takip etme yapabilirsiniz.

  1. Bilgisayardan instagram.com adresine giriş yapın.
  2. Takip etmek istediğiniz kişinin takipçiler kısmına tıklayın.
  3. Ctrl+F12 tuşuna basın, Console kısmına aşağıdaki kodları yapıştırın.
  4. Enter tuşuna basın.

Instagram Takip Kodu

Instagram sürekli olarak güncelleme çıkardığından bu kodlar her güncelleme ile geçersiz hale gelmektedir. Kodlar çalışmadığında yorum yazarsanız, güncelleme adına kontrol etme süreci hızlanabilir.

var inputs = document.getElementsByClassName(‘_qv64e _gexxb _4tgw8 _njrw0’); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); }

Kaynak:www.turkulkusu.com/instagram-toplu-takip/

Bir önceki yazımız olan Twitter’dan Engellendiğimi Nasıl Anlarım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı