Tanıtım

Tarzınızı Evinizde Yaşatacak En Şık Bataryalar

Yeni bir ev mi aldınız ya da başka bir eve mi taşındınız? Evinizin birçok yerinde batarya ihtiyacınız olacak. Banyoda, mutfakta, lavaboda kullanılmak için üretilmiş birbirinden şık ve kullanışlı modellerin size en uygun olanını seçebilirsiniz. İlk olarak seçeceğiniz batarya evinizde fark yaratmalı ve size bu anlamda kullanım kolaylığı sağlamalı. En küçük detaylar bile keyifle vakit geçirilen eviniz için çok önemli.

Evinize En Uygun Batarya Modelini Nasıl Seçmelisiniz?

Evde kaldığınız süre boyunca en fazla vakit geçirilen yer kuşkusuz mutfak olur. Mutfakta vakit geçirirken de size uygun en kullanışlı model tercih edilmeli. Seçtiğiniz model mutfağınızın dekorunu tamamlamalı. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise kalite. Kaliteyi ve şıklığı ön planda tutarak en uygun ürünü tercih etmelisiniz!

Peki o muhteşem mutfağınızda en göze çarpacak modeli nasıl öne çıkarmalısınız? Öncelikle mutfağınızdaki eviye şeklini ve boyutunu iyi değerlendirmelisiniz. Çünkü alacağınız bataryanın eviye modeline de tam olarak uyum sağlaması gerekir. Aynı zamanda mutfakta yemek hazırlarken sebzeleri ve meyveleri yıkarken seçeceğiniz model size kolaylık sağlamalı.

Mutfak bataryası için dört seçenek mevcut; duvara monte edilen, tezgah üzerine yerleşen, spiralli ve el duşu şeklinde olan modeller.

Duvara monte edilen modeller, tezgah üzerinde olacak şekilde duvara monte edilir. Tezgah üstü modeller, eviye üzerine yerleşir. Spiralli ürünler ise, ayarlanabilir uzunluğu ile ihtiyaca göre istenilen uzunlukta kullanılabilir. El duşu şeklinde olan modeller de yine kullanım kolaylığı sağlaması amacıyla üretilmiştir.

Banyonuza Şıklık Katın!

Banyo, her evde temizliği ve kusursuzluğu yansıtmalı. En şık banyo bataryası ile banyonuzda farklı bir enerji yaratmalısınız. Evinizdeki atmosfer ile banyonuzun kapılarını farklı dünyalara açmalısınız. Bir banyo dolabı, fayansı, duş kabini banyonun atmosferini nasıl değiştiriyorsa batarya da aynı şekilde banyonuza inanılmaz şıklık katar.

Size en uygun işlevi sağlayacak termostatlı, normal ve ankastre olmak üzere üç farklı banyo batarya modeli var. Suda oluşabilen hızlı ısı değişimlerini hissetmek istemiyorsanız termostatlı batarya modelini seçmelisiniz. Alt musluk ile üst kısımdaki duş musluğunu farklı olarak kontrol etmek isterseniz size en uygun model ankastre olur. Normal modeller ise daha basit üretilmiş tek ya da çift kumandalı ürünler olarak karşınıza çıkar.

Evinizde Konforu Yaşatın!

Evde konforu vazgeçilmez kabul edenlerin en küçük ayrıntılara bile dikkat etmesi aşikar. Evinizde en rahat ortamı sağlamak sizin elinizde. Evinize dekor ürünleri seçerken hem işlevsel hem de görsel olarak bataryalar, oldukça önemli yer tutar. Lavabolar için konfor ve şıklığın ön planda olduğu batarya modelleri tam size göre. Lavabo, hem banyoda hem de evde kendini mükemmel olarak tamamlayan bir lavabo bataryası ile gösterir.

Lavabolarınız için klasik çevirmeli, aç-kapa ve fotoselli olmak üzere üç farklı model seçeneği mevcut. Aç-kapa dediğimiz batarya modeli tek kumandalı olarak üretiliyor. Eğer su tasarrufu sağlamak

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu