Tanıtım

İkinci El Eşyaları Değerlendirin!

Artık kullanmadığınız oturma odası grubunu, laptop bilgisayarınızı, saatinizi ya da buzdolabınızı kaldırıp atmanız gerekmiyor. İkinci el eşya alan yerler, aklınıza gelebilecek her türlü kullanılmış eşyaya (tabi işlevlerini yerine getiriyor olmaları şartıyla) uygun ücretler ödüyorlar.

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Artık ihtiyacınız olmayan eşyaları satmaya karar verdiğinizde kullanılmış eşyaları alan bir firmayla bağlantıya geçmeniz gerekebiliyor. Firmaların verdikleri hizmetler değişebildiği için, örnek bir firmayı ele alarak verdikleri hizmetleri inceleyelim.

Baba mesleği olan ahşap ve mobilya sektöründe elde etikleri tecrübeyi ikinci el eşya sektörüne aktaran kişiler tarafından kurulan Zengin Spot, sektörde yer alan firmalar arasından verebileceğimiz en iyi örnek olabilir. Uzun dönemli tecrübeleri sayesinde kullanılmış eşyalara daha uygun şartlarla ve daha düşük maliyetlerle bakım-onarım yapabilen firma, bu özelliği sayesinde satmak istediğiniz kullanılmış eşyalara en yüksek ücretleri ödemeyi başarıyor. Müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutarak hizmet veren şirket, tecrübeli ve yetkin personel ile çalışıyor. Ev mobilyaları, ofis mobilyaları, bahçe mobilyaları, elektrikli ve elektronik eşyalar, ahşap mobilyalar, saatler, antika eşyalar gibi hemen her türlü kullanılmış eşyayı satın alıyorlar. Bu eşyalara adresinize eksper göndererek ya da telefon ve eşyaların görüntüleri üzerinden (bu durumda ön teklif) teklif veriyorlar. Anlaştığınızda ise eşyalar adresinizden ücretsiz olarak alınıyor, değerleri nakit olarak anında ödeniyor. Daha fazla bilgi almak için bu bağlantıdan hakkımızda sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Yeni Eşyalar İçin Bütçe

İkinci el eşya alanlar arasında doğru adresi tespit ettiğinizde, elinizdeki kullanmadığınız eşyaları uygun fiyatlarla satabiliyorsunuz. Özellikle bazı eşyalarınızı değerlendirmek istediğinizde bu yöntem çok faydalı olabilir. Örneğin yeni bir laptop almak istiyorsanız, eski laptop bilgisayarınızı satarak yeni eşyanın maliyetinin %25-30’unu, belki daha fazlasını karşılayabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Kıbrıs’lı iş insanı Fatih Eryılmaz Sektör çalışanlarını uyardı

Tabi artık kullanmadığınız bazı eşyalarınızı satarak başka işler için de kullanabilirsiniz. Siz bekleyen eşyalarınızı değerlendirirken, bu eşyaları kullanabilecek olan kişilere de uygun fiyatlarla istedikleri eşyalara ulaşma şansı tanımış olursunuz. İkinci el eşya alanlar için: www.zenginspot.com/ bağlantısını takip edin.

Bir önceki yazımız olan Raff Military Textile Hakkında başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı