Tanıtım

Raff Military Textile Hakkında

İhracata dönük olarak çalışan şirketlerin başarılı olmaları yaptıkları yatırımlarla ve çalıştırdıkları personelin sahip olduğu vizyonla ilgilidir denilebilir. Çünkü ihracat yapmak için üretim, satış ve satış sonrası süreçler hakkında bilgilere sahip olmak, müşteri ilişkilerini en iyi seviyede tutmak ve ekonomik zorluklarla baş etmek gerekiyor.

Raff Military Textile bu zorlukları atlatmayı başaran bir şirket olarak görünüyor. Şirketin ihracat odaklı çalıştığı askeri tekstil sektöründe dünyanın en önemli firmalarından birisi olarak gösterilmesi tesadüf değil.

Raff Military Textile ve Yaptığı Üretim

Şirket sektöründe yarım asra yaklaşan tecrübesi ile öne çıkmayı başarıyor. Askeri giyim, asker kıyafeti ya da askeri malzemeler denildiğinde ilk akla gelen işletmelerden birisi olan firmanın yaptığı üretim bunlarla sınırlı kalmıyor. Askeri kıyafetlerin ve aksesuarların yanı sıra polis kıyafetleri ve aksesuarları, medikal kıyafetler, itfaiyeci kıyafetleri, iş elbiseleri gibi diğer kurum ve kuruluşlarca kullanılan kıyafetleri ve aksesuarları da üretiyor.

Savunma Sanayi’ni güçlendirmeyi hedefleyen farklı kurumlara, derneklere ve organizasyonlara üye olan şirket; sahip olduğu ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi ve ISO 10002:2014 müşteri memnuniyeti sertifikası gibi belgeler sayesinde de kalite ve müşteri ilişkileri gibi konulardaki uzmanlığını kanıtlamayı başarıyor.

Firmanın ürettiği ürünler arasında askeri kurumlar için üretilen asker kıyafetleri öne çıkıyor. Askeri kamuflajlı üniformalar, Tören kıyafetleri, resmi kıyafetler, botlar ve ayakkabılar gibi ürünlerin yanı sıra palaska, çadır, tabanca kılıfları gibi birçok farklı aksesuar da asker malzemesi olarak adlandırılan ürünlerin içinde yer alıyor.

Polis malzemeleri, polis kıyafetleri, polis üniformaları ve takımları, botlar ve ayakkabılar, polislerin kullandığı kelepçe, tabanca kılıfı, reflektörlü kıyafetler ve yelekler gibi malzemeler ise askeri malzemelerden sonra gelen ürün grubu olarak görünüyorlar.

Raff Military Textile asker ve polis malzemelerinin dışında diğer kurumlar için de üretim yapıyor. Kurumsal kıyafetler olarak isimlendirilen bu ürünlerin içinde medikal kıyafetler, iş elbiseleri, itfaiyeci elbiseleri ve aksesuarları gibi ürünler yer alıyor.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Damatlık Modelleri ve Fiyatları

Raff Military Textile ve İhracat

Şirketin yaptığı ihracat bir ülkeyle ya da birkaç ülkeyle sınırlı kalmıyor. Firmanın müşterileri arasında Asya, Afrika ve Avrupa ülkeleri bulunuyor. Yeni belirlenen hedef ise Latin Amerika ülkeleri olarak açıklanmış. Şu anda ihracat yapılan ülkeler arasında Türki Cumhuriyetler, Balkan ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri ve bazı Afrika ülkeleri başı çekiyor.

Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak ve son teknolojiyi kullanarak üretim yapan firma; her ülke ve kurumun renklerine, ihtiyaçlarına ve isteklerine bağlı olarak üretim yapıyor. Yani kurumların kıyafetlerinde kullanılan logolar, renkler vb. özellikler değiştirilebiliyor, müşterinin beklentilerine uygun hale getirilebiliyor. Kendi tesislerinde tasarladığı ve ürettiği askeri malzemeleri ve diğer kurumların kıyafetlerini, aksesuarlarını dünyanın birçok ülkesine gönderen Raff Military Textile; ihracat odaklı çalışmak isteyen tüm firmaların örnek alması gereken çalışmalar gerçekleştiriyor.

Bir önceki yazımız olan Sandalet ve Terlik Çeşitleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı