Tanıtım

Oto Ekspertiz İzmir

Araç günümüzde bir lüks olmanın yanı sıra oldukça büyük bir ihtiyaç olarak kullanılmaktadır. Bu sebeple gün içerisinde birçok araç alım satımının yapıldığı bilinmektedir. Araçlar zaman zaman belli arızalar içermekte veya bazı kusurları bulunmaktadır. Bu durumların alım satım esnasında satıcı tarafından ne ölçüde alıcıya aktarıldığı bilinmemektedir. Bazı satıcılar arabalarında bulunmakta olan eksiklikleri ve kusurları en ince ayrıntısına kadar alıcı ile paylaşmakta iken, bazı satıcılar bulunmakta olan eksiklik ve kusurlardan alıcıya her hangi bir şekilde bahsetmemektedir.

Oto alış ve satışlarında güvenden kaynaklanmakta olan belirsizliğin oluşmasının neticesinde ekspertiz hizmeti sektörü doğmuş ve popüler bir şekilde hizmet vermeye uzun bir zamandır devam ediyor. Alınması planlanan araçların tüm hasar ve kusurlarını ekspertiz hizmeti sayesinde öğrenmek oldukça kolaydır. Ülkemizin 3. Büyük şehri olan İzmir içerisinde gün içerisinde birçok araç alım ve satımı yapılmaktadır. Oto Ekspertiz İzmir aramalarınızda, şehir içerisinde yüzlerce firma görebilirsiniz. Hizmetin alınmasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta hizmeti satın almakta olduğumuz işletmenin objektif bir şekilde çalışması ve araçta bulunan tüm hata ve kusurların olduğu gibi taraflara aktarılmasını sağlayan raporun hazırlanmasıdır.

Objektif Ekspertiz Hizmeti

Oto Ekspertiz İzmir içerisinde oldukça fazla kullanılan bir hizmet olmasına rağmen özellikle araç satın alan kişiler tarafından objektif bir şekilde çalışmakta olan ekspertiz hizmeti alınması noktasında sıkıntılaryaşanıyor. Yaşanmakta olan sıkıntıların en büyük sebebi ekspertiz hizmeti sunan işletmelerin doğru bir şekilde tercih edilmemesinden kaynaklanmaktadır. Ekspertiz hizmeti alınmaya karar verilmesi durumunda hizmeti sağlayan işletmenin noter taahhüttü bulunup bulunmadığı muhakkak kontrol edilmelidir. Noter taahhüttü bulunan işletmenin iki taraftan birisini yanıltma gibi bir ihtimalinin bulunmadığı bilinmelidir. İşletmemizin sunmakta olduğu raporu bir noktada noter kurumu onay vermektedir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Nefis Yemek Tarifleri İçin Neyiyoruz.com Sitesini Ziyaret Edebilirsin

Araç alım ve satımının her zaman yapılmadığını bilerek tercih edilen ekspertiz hizmetinin mesafesine bakılmaksızın en doğru kararı vermek adına Bornova ilçesi 2. Sanayi içerisinde bulunmakta olan ekspertiz hizmetimizden faydalanılması bilhassa alıcıların faydasına olacaktır. Burada yapılan tüm işlemler noter tarafından takip edilmekte ve onaylanmaktadır. Alıcılar açısından en ufak bir soru işaretine mahal vermeyecek şekilde rapor hazırlanmakta ve aracın kendi değerinde satılmasına vesile olunmaktadır. İşletmemiz içerisinde bekleme süresi zarfında müşterilere en iyi şekilde hizmet edilmekte ve ekspertiz hizmetinin en doğru şekilde yapılması için geçen sürede alıcı ve satıcılara her türlü izzet ve ikram yapılmaktadır. Bornova ilçesinde verilmekte olan bu hizmet İzmir’in neredeyse her ilçesinden oldukça kolay bir şekilde ulaşılması kolay olan bir Bornova 2. Sanayi içerisinde bulunmaktadır. Bornova’da bulunmakta olan bu kaliteli hizmetten İzmir de bulunmakta olan tüm ilçelerde yaşamakta olan alıcıların ve satıcıların istifade etmesi oldukça kolay olmaktadır.

Hizmetimizin Farklılıkları

Karşıyaka Oto Ekspertiz olarak firmamız Noter onaylı olarak hizmet vermesinin ve müşteri memnuniyetinin son derece önemsendiği bir hizmet anlayışının yanı sıra piyasa içerisinde çok fazla bulunmamakta olan 4×4 denilen ekspertiz hizmetini de İzmir halkı ile tanıştırmış bulunmaktadır. Bu hizmet kamyonet, minibüs, kamyon ve benzeri araçlar ile ilgili ekspertiz hizmetinin verildiği anlamını taşımaktadır. Gerek 4 çeker araçlarda olsun gerek ise büyük araçlarda olsun verilen tüm hizmet TSE garantisi ile verilmekte olan bir hizmettir. Standartların sağlanması adına firma yıllarını araç hizmetlerine adamış bulunan çalışanları ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmektedir. Firma içiresinde çalışmakta olan usta kadrosunun da en hassas bir şekilde seçilmekte olduğu da diğer ekspertiz firmaları ile kıyaslanmasında ön plana çıkan özellikler arasında yer almaktadır. Tüm bu şartların bir arada bulunduğu kaliteli bir hizmetin alınması İzmir içerisinde bulunmakta olan tüm vatandaşların en çok ihtiyacı bulunan konuların başında gelmektedir. Binlerce TL para vererek almak istediğimiz aracın bilmediğimiz tüm hata ve kusurlarının en konforlu ve profesyonel bir şekilde öğrenilmesi oldukça firmamız ile kolaydır.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Raff Military Textile Hakkında

Bir önceki yazımız olan Sanayi Oto Ekspertiz – Otogara en yakın ekspertiz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba acaba adres olarak tam nerede tam adresi yazmıyor araba alıcamda izmirden nasıl bir firmadır iyimi tam rapor sunabiliyormu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı