Tanıtım

Sanayi Oto Ekspertiz – Otogara en yakın ekspertiz

Araç alımı ve satımı esnasında yaşanmakta olan birçok olumsuzluk durumlarının haberleri hepimiz tarafından bilinmektedir. Araç alım ve satımında son derece dikkatli olunması gerekmektedir. Zaman içerisinde kaza yapmış ve ağır hasar yaşamış araçların satıldığı veya büyük hasarların ve kusurların bulunduğu araçların hatasız ve kusursuz durumda bulunan araç fiyatlarına müşterilerine sunulduğu hepimiz tarafından bilinmektedir. Bu gibi durumlar bu güne kadar yaşanmış olduğu gibi bu günden sonrada yaşanma ihtimali oldukça fazladır.

Her ne kadar araç alımı ve satımı işlemi zor gibi görünse de verilen bir takım hizmetler sayesinde oldukça kolay bir işlem haline de dönüşmesi mümkündür. Aracın birçok yerinde ciddi hasarlar ve kusurlar bulunabilir. Bu durumların tespit edilmesi ve büyük bir yanılgı içerisinde alım yapılmasının ekspertiz hizmetinin doğru bir yerden alınması ile önüne geçilmesi mümkündür. İzmir içerisinde araç alımı yapmak isteyenlerin ekspertiz hizmetini tam ve güvenilir bir şekilde almaları için muhakkak suretle uğramaları gereken ilk yer Bornova da bulunmakta olan aynı zamanda otogara en yakın ekspertiz merkezleri olarak geçmektedir. . Bölge olarak otogara en yakın oto ekspertiz servisi arayışlarınızda bulabilirsiniz.

Bornova oto ekspertiz firması olarak, vermiş olduğu ekspertiz hizmeti sayesinde almak istediğiniz araç ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm ayrıntılar hazırlamış olduğumuz detaylı oto rapor ile sizlere sunulmaktadır. Araç satıcısının bile farkında olmadığı eksiklikler gözler önüne serilerek alacağınız araç ile ilgili kafanızda soru işareti kalmayacak şekilde bir hizmet verilmektedir.

Ekspertiz Raporunuza Nasıl Güvenebilirim?

Günümüzde verilmekte olan ekspertiz hizmetlerinin birçok olumsuzluğunu duymuş bulunan kişilerin akıllarına doğal olarak verdiğimiz hizmete nasıl güvenebilecekleri sorusu gelmektedir. Firma olarak insanımızın bu kaygısını en içten bir şekilde anlamakta ve tüm hizmetlerimizi noter taahhüdü ile birlikte sunmaktayız. Devlet kurumlarımızdan birisi olan Noter tarafından yapmış olduğumuz hizmet onaylanmakta ve akabinde oluşabilecek olan sıkıntılardan dolayı taahhüt işlemi yapılmaktadır. Bu hizmetin verilmesinin ana sebebi olarak vermiş olduğumuz 1. Sınıf hizmete en içten bir şekilde güveniyor oluşumuz gösterilebilir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Tonguç Akademi ile Başarınızı Artırın

Hangi Araçlara Ekspertiz Hizmeti Sunulmaktadır?

İşletmemiz nerede ise her tür araca ekspertiz raporu düzenleyebilecek donanıma sahiptir. İzmir Oto Ekspertiz hizmeti içerisinde 5 ton ağırlığa kadar olan araçların ekspertiz raporu hazırlanmaktadır. 4 çeker olarak bilinen binek araçların her türlü marka ve modeli için hizmetimiz açık ve faaldir. Firmamız çalışanları araçlar konusunda son derece donanımlı ve tecrübeli olarak hizmet vermektedir. Tüm çalışanlarımız araç noktasında çekirdekten yetişme olarak tabir edilen kişilerden oluşmaktadır. Rapor içerisinde çıkmış bulunan hata ve kusurların çözüm önerileri ve bu kusurların ne ifade ettiği uzman personelimiz tarafından ustaca değerlendirmektedir

Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İzmir içerisinde vermiş olduğumuz 1. Sınıf ekspertiz hizmetine ulaşımın nasıl sağlanacağı da merak edilen bir başka sorudur. İzmir ve ilçelerinde yaşamakta olan tüm vatandaşlarımızın rahat bir şekilde ulaşımlarının sağlanması maksadıyla iş yerimiz Bornova 2. Sanayii Halkbank yanında bulunmaktadır. Otoyola çok yakın olmasından dolayı İzmir’in her yerinden rahatça ulaşılabilir. Bornova’nın merkezi bir konumunun bulunması sebebiyle rahat bir şekilde tüm vatandaşlarımızın ulaşması mümkündür. Otogara yakın konumu ile Ekspertiz hizmeti bir noktada hastane hizmetine benzemekte olmasından dolayı önemine binaen mesafe düşünülmeksizin en iyi firma tarafından bu hizmetin alınması önerilir. Bu sebep içerisinde ekspertiz hizmeti ihtiyacı bulunmakta olan vatandaşlarımızın muhakkak suretle bizi tercih etmeleri gerektiğini belirterek mesafe konusunda uzak bir yerde bulunsalar dahi kaliteli ve güvenilir bir hizmeti, sağlıklı bir alış verişolması açısından tercih etmeleri gerekmektedir.

Kaliteli Bekleme Salonu ve İkramlar

Verilmekte olan kaliteli ekspertiz hizmetinin yanında mekanımızın misafiri konumunda bulunmakta olan siz değerli müşterilerimizin işletmemiz içerisinde işinizin bitimine kadar son derece rahat ettirmeyi vazifemiz olarak bilmekteyiz. Firmamız içerisinde her türlü ayrıntı düşünülerek hazırlanmış olan bekleme salonları bulunmaktadır. Bu salonlar içerisinde rahat bir şekilde oturabileceğiniz koltuklar ve sınırsız içecek ikramı bulunmaktadır. Aracınızın güven içerisinde raporları hazırlanırken siz değerli müşterilerimizin de rahat etmesi bizleri oldukça memnun etmektedir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Keikei Lise Mezuniyet Elbiseleri

Firmamız birçok alanda İzmir içerisinde bulunmakta olan rakiplerimize göre farklı ve kaliteli bir hizmet anlayışı içerisinde çalışmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve bizi başarıya taşıyan ilkelerimiz ile birlikte siz değerli vatandaşlarımıza en güvenilir ve en uygun hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Sizleri de bu kaliteli hizmeti tanımaya ve test etmeye beklemekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Nefis Yemek Tarifleri İçin Neyiyoruz.com Sitesini Ziyaret Edebilirsin başlıklı makalemizde Neyiyoruz hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı