Blog

Adsense gösterim başına ne kadar veriyor

Bir AdSense hesabıyla çok para kazanabilirsiniz. Nasıl yapılacağı gibi en büyük web siteleri de AdSense’i 24 çalışanı beslemek için kullanır ve hatta AdSense’ten 2 milyon dolar daha kazanır.

AdSense Sayfa Görüntüleme

100k Gösterim, en az 20 bin sayfa görüntüleme elde etmenin kolay bir hedef olmadığını, hatta en iyi blog yazarlarının bir arama motorunun bu Sayfa görüntüleme düzeylerine ulaşmadığını gösterir. Bir Facebook Sayfanız varsa, bu Sayfa Düzeyi düzeyine kolayca erişebileceğinizi, ancak yine de Google AdSense para kazandıran bir web sitesinden veya blog’unuzdan kazandığınızı belirleyen bir çok faktöre bağlı olduğunu unutmayın. Bir kez Sayfa görüntüleme düzeyini aldım ve o zaman, trafiğiniz ABD veya İngiltere’den geliyorsa o zaman daha yüksek olabileceğinizi gösteren 16 dolarlık parayla sonuçlanan toplam 600 tıklama elde ettim.

İşler zaman alır ve geleceği düşünürseniz, o zaman AdSense’ten çok para kazanma şansınız olur.

Bazı insanlar çok açgözlüdür ve bazen kendi web sitelerini tıklarlar, bu da kazlarının kaybından başka bir şeyle sonuçlanmaz ve bu kazlar asla Altın yumurta bırakmaz. Bu yüzden asla kendi web sitesinde asla kazanamazlar.

Gösterdiğim  Adımları Takip Et ozaman AdSense ile para kazanabilirsiniz

 1. Bir Web Sitesi Oluşturun : Evet, ücretsiz bir web sitesi oluşturabilir ve yazdığınız tutkuyu Para’ya dönüştürebilirsiniz.
 2. Kaliteli içerikler girin: Ne diğer insanları kopyalayın, 1000 artı kelime ile yüksek kalite ve yüksek nişan makaleler yazın, henüz iyi açıklanmayan konu üzerine yazın.
 3. SEO yapın: Arama motoru optimizasyonu , blogger’ın arama motorunda kolayca sıralamak için kullandığı tekniktir. Daha fazla bilgi için Google’da arayın.
 4. Arama Trafiği Al : Bu zaman alır, ancak arama motorundan trafik aldığınızda her şey, para kazanmak veya 8k sayfa görüntüleme sayısıyla günde 10 TL yapmak gibi kolay olacaktır.
 5. Trafik Alın:
 6. AdSense’e başvur
 7. AdSense Onaylaması hiçbir zaman kolay oturmadığında
 8. Sosyal Tanıtım Yapın
 9. Yaz, yaz ve yaz
 10. İşte başlıyoruz

Bu çok fazla etkene bağlı, sizin ve AdSense’in en göze çarpan şey, vizörünüzdür.

 1. Yüksek bir TBM anahtar kelime
 2. Arama Motorundan
 3. Sosyal siteden
 4. Ziyaretçi ne kadar?

Yani, önce bazı şeyleri varsayalım

BGBM’niz yaklaşık 1%, BGBM 1 TL ve TBM 0,10 olur.

Yani,

1000 gösterim için 1 ABD doları aldınız

Yani, cpc $ 0.10 ile 100 bin gösterim için 100 ABD doları elde ettiniz.

Bir şeyi not ettim

Ziyaretçimiz bazı premium ülkelerden geliyorsa, tıklama başına 0,3 ABD doları kadar alırsınız, ancak üçüncü bir dünya ülkesinden geliyorsa cpc 0.02 dolara iniyor. Dolayısıyla, ziyaretçi demografisi de önemli bir faktördür ve gerekli miktarı kazanmamanız olabilir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu