Tanıtım

Apartman kamera sistemlerini neden kurmalıyız?

Apartman kamera sistemleri artık günümüzde “olmazsa olmaz” denilebilecek derecede kritik konumda. Apartmanlar hepimizin ortak olarak kullandığı bir yaşam alanıdır. Bu yaşam alanı çevresinde de ortak bir güvenli alan oluşturmak hepimizin görevi. Üstelik, daire başı ödeyeceğiniz çok küçük maliyetler vasıtası ile kendinize bu güvenli alanı oluşturabilirsiniz.

Apartman kamera sistemleri bizi nelerden korur

Apartmanımız kamera sistemleri evinizde olmadığımız ve dışarıda olduğumuz zamanlarda içiniz rahat bir şekilde, gözünüz arkada kalmadan ortamı izlemenizi sağlar. Malumunuz, teknoloji çağındayız.Teknolojinin hayatımıza bu kadar yerleşmesi ile birlikte, onun bize sunmuş olduğu nimetlerden birisi olan Apartman kamera sistemleri güvenli bir alan oluşturma adına mutlaka kullanmalıyız.

Özellikle kömürlükleriniz hırsızlar tarafından oldukça fazla işgal edilebilir. Ya da binanızın etrafından şüpheli durumlar, istenmeyen olaylar yaşanabilir. Diyelim ki, aracınız kapınızın önünde park halinde konumlanmış vaziyette. Fakat birisi vurup, kaçmış. Ne yapacaksınız? Hangi aracın vurduğuna tek tek bakmanız mümkün değil. Oysa ki Apartman kamera sistemlerini kullanmış olsanız anında kimin ne yaptığını öğrenebilirsiniz. Apartman kamera sistemleri yalnızca online olarak size görüntü aktarmakla kalmıyor, bir yandan da geçmişe yönelik dilediğiniz tarihe kadar ki kayıtları muhafaza etmenize yarıyor. Aracınızı saat 15:00’de park ettiğinizi düşünelim, 17:00’da geldiğiniz de de hasar aldığınız fark ettiniz. Sistem odasına gidip, monitörde aradaki 2 saatlik dilimi izlemeniz, size hangi aracın olduğu yönünde net bir bilgi verecek. Dilerseniz yavaş yavaş izlemek yerine görüntüyü hızlandırarak ta izleyebilirsiniz. Ayrıca alış olduğunuz kayıtları savcılığa delil olarak sunup suç duyurusunda da bulunabilirsiniz.


Apartman kamera sistemleri, apartmanınızı cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi farklı platformlar üzerinde HDyayın kalitesi ile izlemenizi sağlar. Binanızı Apartman kamera sistemlerini ile 7/24 kayıt etmeniz mümkün

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  İkinci El Eşyaları Değerlendirin!
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı