Tanıtım

Dekorasyonda Vazgeçilmeziniz ctpfiber

CTPFİBER kurulduğu günden beri siz müşterilerimizin eşsiz fikirlerine, isteklerine uygun olarak  Cam Elyaf ve polyester reçinenin ahengiyle istenilen model ve ölçüler üzerinden oluşturulmuş CTP – fiberglass kalıplar üreterek sizlerin dekorasyon hayalleriniz gerçekleştirmek için yardımcı olmaktadır. Bizleri diğer rakiplerimizden farklı kılan şey, sadece belli kalıplardaki saksıları üretmek dışında mobilyalar, dekoratif aynalar gibi kafanızda oluşturduğunuz ürünlerin birebir aynısını üretmemiz aynı zamanda da sizlerin arzularını tam anlamıyla gerçekleştiriyor olmamızdır.

Ctp Küre Saksı Modelleri

Aklınıza gelecek birçok alanda Fiberglass maddesi kullanılır. Biraz örnek verecek olursak, Su, gıda maddesi, kimyasal madde stoklama ve nakliye tankları, prefabrik kulübe binalar, çatı levhaları, kimyasal nakil boruları, termal su boruları, muhtelif deniz araçları (Tekne, kano, bisiklet vb. ) bina süslemeleri, banyo küvetleri, duş tekneleri beton ve alçı kalıpları, mutfak tezgahları kapı ve pencere ve daha akla gelecek ahşap ve metalden yapılan tüm ürünler bu maddenin kullanım alanlarındandır. Çeliğe karşı 4 kat daha fazla çekme gücüne sahiptir. Gelişen teknolojinin kullanılmak istenmesi hem de sağlam olması ve darbelere karşı dayanıklı olması, hafifliğinden dolayı kolay taşınabilir olması, ani talihsizliklere karşı su geçirmez olması, hava değişiminden etkilenmeme ve şekil değiştirme gibi problemlere sahip olmamalarından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Fiberglass Masa Modelleri
Fiberglass Masa Modelleri

Bir parça hizmetlerimizden bahsetmek isteriz; daha önce de dediğimiz gibi verdiğimiz hizmet yalnızca diğer firmalar gibi dekoratif belli kalıplardaki Fiberglass saksı üretmek değildir. Bunun yanında, mobilya kategorisine giren Kokteyl / Bistro masaları – Fiberglass Masa / Ctpfiber Masalar, Ctp Aynalar ve kültürümüzün önemli bir parçası olan hamamlarda sıklıkla kullanılan ve vazgeçilmez olan Ctp Tavan / Ctp Kubbe ürünlerimizle yapılarınızın içini ve dışını süslemekle ve onlara eşsiz bir görünüm kazandırmakla sizleri memnun etmek için büyük çaba göstermekteyiz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Keikei Lise Mezuniyet Elbiseleri

Ctp Tavan - Kubbe

İstanbul/Sultanbeyli’de hizmet veren firmamızın profesyonel çalışmalarını, resmi web sitemizden ya da Instagram sayfamızdan takip edebilir, siz de düşlediğiniz görünümleri kısa sürede elde edebilir, kafanızdaki plan ve projeleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda sizlerin ihtiyaç ve isteklerine uygun ihtimam göstermek temel ilkemizdir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Saksı modelleri harika gözüküyor, daha önce hiç görmediğim modeller sizinle iletişime geçeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu