Sağlık

Güçlü Chia Milkshake 1 Haftada 6 Kilo Vermek İçin

1 Haftada 6 Kilo Vermek,Chia, tüm vücut fonksiyonları ve sağlığımız için en yararlı bitkilerden biridir. Tohumlar antik çağlardan beri kullanılmaktadır ve mineraller, vitaminler, antioksidanlar ve Omega-3 yağlarındaki zengin içeriklerinin bir sonucu olarak kadınlar ve erkekler arasında çoğunlukla popülerdir.

1 Haftada 6 Kilo Vermek

Çok sayıda bilimsel çalışma, chia’nın kilo vermeye yardımcı olma yeteneğine sahip olduğunu, ancak yalnızca makul miktarlarda (günde 25 gram) tükettiğini göstermiştir.

Tohumlar, metabolizmamızı etkin bir şekilde hızlandırabilir ve daha ağır ve abdominal alanlarda kilo vermemize yardımcı olabilir. Tohumlar, sindirimle bize yardımcı olan kalsiyum sağlar ve dolgunluk hissi verme ve aperatifleri ve yiyecek isteklerini azaltma kapasitesine sahiptir. Buna ek olarak, yaşlanma belirtilerini ertelerken, endişe ve stresle mücadeleye yardımcı olur, bu yüzden bir dizi beslenme uzmanı tarafından tavsiye edilir.

Aşağıda size sunacağımız içecek, günde iki kez, ilk öğünden bir saat önce ve akşam yemeğinden bir saat önce (yatmadan önce 3 saat önce) alınmalıdır. 3 haftalık bir duraklama yapmadan önce 3 hafta boyunca içeceği tüketin ve sonuçlardan memnun kalmazsanız işlemi tekrarlayın.

İhtiyacınız olacak Malzemeler:

  • 12 gram Chia çekirdeği
  • 1,5 bardak süt
  • Yarım Papaya

Talimatlar:

Yapmanız gereken tek şey süt ve papayayı bir karıştırıcıya koymak ve iyi karıştırmak. Homojen bir karışımla sona erdiğinde, bir bardağa çare dökün ve 12 gram chia çekirdeği ekleyin, bir tahta kaşıkla iyice karıştırın ve içmeden önce içeceği 1 saat bekletin. Ayrıca biraz buz eklemekten çekinmeyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu