WordPress Eklentileri

Web Siteniz için En İyi WordPress RSVP Eklentileri

WordPress için bir RSVP eklentisi mi arıyorsunuz?

WordPress için bir RSVP eklentisi mi arıyorsunuz? RSVP eklentileri, doğrudan web sitenizdeki davetiyelerinize verilen yanıtları kabul etmenize olanak tanır, böylece etkinliklerinizi daha iyi yönetebilirsiniz. Bu makalede, etkinlik yönetiminizi kolaylaştıracak WordPress için en iyi RSVP eklentilerini elimize aldık.

Olayları yönetmek çok zor olabilir. Bu yüzden çoğu profesyonel etkinlik yöneticisi size görevleri otomatikleştirmenizi söyler , böylece etkinliğinizi başarılı bir şekilde yapmaya odaklanabilirsiniz.

RSVP yanıtlarını beklemek ve bunları manuel olarak derlemek, otomatikleştirebileceğiniz bir görevdir. Bir WordPress RSVP eklentisi bunu yapmanıza ve daha fazlasına yardımcı olabilir.

Konukların katılımlarını teyit etmelerini ve sizin için bir davet listesini derlemelerini sağlayacaktır. Bazı WordPress eklentileri, girdileri diğer biçimlere aktarmanıza ve verileri e-posta pazarlaması için kullanmanıza izin verir .

Bu söylediklerinize, etkinlikleriniz için en iyi WordPress RSVP eklentilerine bir göz atalım.

1. WPForms

WPForms, piyasadaki en iyi WordPress form oluşturucusudur . Basit bir sürükle ve bırak arayüzü kullanarak güzel formlar oluşturmanızı sağlar.

WPForms , WordPress veritabanınızdaki tüm form girişlerini saklar ve bunları CSV formatında dışa aktarabilirsiniz. Bu, web sitenize kolayca bir RSVP formu eklemenizi ve konuklarınızın bilgilerini doldurmalarını sağlar.

WPForms ayrıca misafirlerinizden ihtiyacınız olabilecek ekstra bilgileri toplama özgürlüğünü de verir. Formu e-posta listenize de entegre edebilir ve hatta Stripe veya PayPal kullanarak ödemeleri kabul edebilirsiniz .

İlginizi Çekebilir

2. Event Tickets

Etkinlik Bileti, WordPress’te etkinlik biletleri oluşturmanıza ve bunları yayınlarınıza veya sayfalarınıza eklemenize olanak tanır . Herhangi bir WordPress yazısına veya sayfasına bilet ve RSVP seçeneği ekleyebilirsiniz. Etkinliklerin tarihlerini seçin ve misafirlerin formu doldurmasına izin verin.

Dezavantajı, forma herhangi bir ek alan ekleyemeyeceğinizdir. Bilet satmak ve ödemeleri kabul etmek istiyorsanız, ayrı bir WordPress e-ticaret eklentisi ile Etkinlik Takvimi eklentisini kurmanız gerekir .

3. RSVP ve Etkinlik Yönetimi

RSVP ve Etkinlik Yönetimi eklentisi, WordPress web siteleri için güçlü bir etkinlik yönetimi platformu sunar. Bu ayrıca eksiksiz bir RSVP sistemi içerir.

RSVP formlarına bir şifre ekleyerek etkinlikleri kısıtlayabilirsiniz. Parola gerektirmeyen RSVP formları da oluşturabilir, böylece herkes katılabilir. E-posta bildirimleri gönderebilir, katılımcıları arkadaş / aile ekleyebilir ve hatta RSVP formuna özel sorular ekleyebilirsiniz.

Prim versiyonu Eklentinin Birden olaylarını çalıştırmak ve katılımcılara toplu e-postalar göndermek için izin verir.

4. RSVPMaker

RSVPMaker, WordPress için bir olay zamanlaması ve RSVP izleme eklentisidir. WordPress sitenizde herhangi bir yere etkinlik eklemenize olanak tanır, böylece misafirleriniz LCV yapabilir.

Konuklarınızın WordPress’e kayıt olmalarını, özel sorular oluşturmalarını, MailChimp ile misafir listesini entegre etmelerini ve PayPal üzerinden ödemeleri kabul etmelerini isteyebilirsiniz . Özel etkinlik takvimi oluşturmak için de kullanılabilir.

5. Events Made Easy

Event Made Easy, basit ama güçlü bir WordPress etkinliği ve RSVP eklentisidir. WordPress sitenizdeki olayları RSVP formu ve katılımcı yönetim özellikleriyle yönetmenizi sağlar.

Etkinlikler Made Easy, Google Takvim , Google Haritalar ile çalışır ve ayrıca bir Facebook eklentisiyle bir eklenti eklentisiyle de senkronize edilebilir . Ayrıca, etkinliği her döngüde otomatik olarak yönetmenize olanak tanıyan bir etkinlik yinelenmesi de yapabilirsiniz. Bu özellik, buluşmaları, sınıfları veya destek gruplarını çalıştırırsanız özellikle kullanışlıdır.

Aynı zamanda çeviri hazırdır ve çok dilli web siteleri için mükemmel bir seçim yapan tam yerelleştirilebilir .

6. Meetup Widgets

Meetup.com, milyonlarca çevrimiçi topluluğun düzenli buluşma ve etkinlikleri organize etmek için kullandığı popüler bir platformdur. Bir meetup.com grubu çalıştırırsanız, WordPress sitenizdeki buluşmaları kolayca yayınlayabilirsiniz.

Bu, Meetup.com’un web sitenizdeki RSVP özelliği dahil olmak üzere etkinlik yönetimi araçlarını kullanmanıza olanak tanır. Widget kullanmanın dezavantajı, misafirlerinizin tüm bilgileri meetup.com’a vermesidir ve topladığı bilgilere tweaks yapamazsınız.

7. Simple Calendar

Basit Takvim, Google Takvim etkinliklerinizi kolayca WordPress’e eklemenizi sağlar . Google Takvim, bir etkinliğe 2.000 davetliyi davet etmenizi sağlayan güçlü etkinlik yönetimi özelliğiyle birlikte gelir.

Google Takvim’i web sitenize ekleyerek bir etkinliği tanıtmak için web sitenizi kullanabilirsiniz. Bu takvim, bir kerelik veya yinelenen olaylar, doğum günleri, partiler ve daha fazlası için kullanılabilir.

Bir etkinliği herkese açık hale getirebilir ve herkesin ayrıntıları görmesini sağlayabilirsiniz. Davet edilen davetlilerle sınırlı bir etkinlik tutarsanız, e-posta adresini ekleyerek onları davet edebilirsiniz. Misafirleriniz, Google Takvim uygulamasında veya yalnızca RSVP bağlantılarını tıklayarak RSVP’ye sahip olacak. Misafirlerinizi Google takviminde görebilirsiniz.

Google Takvim’i kullanmanın dezavantajı, özel formlar oluşturamaz, bilgi istemez, e-posta listesini entegre edemez veya ödemeleri kabul edemezsiniz.

Şimdilik bu kadar.

Bu makalenin, etkinlikleriniz için en iyi WordPress RSVP eklentisini bulmanızı sağladığını umuyoruz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  WordPress'te Yayınlanmış Yazıları Revize Etmek İçin Yazarlara Nasıl İzin Verilir
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı