WordPress Eklentileri
Trend

En iyi woocommerce eklentileri

Mağazanız için en iyi WooCommerce eklentilerini mi arıyorsunuz?

WooCommerce eklentileri kullanarak bir çevrimiçi mağaza yapma konusunda en iyi bölüm. Yeni özellikler eklemenizi ve işinizi büyütmenizi sağlar.

Kullanabileceğiniz tonlarca ücretsiz ve premium eklenti var ancak hepsi iyi değil. E-ticaret işiniz için en iyi WooCommerce eklentilerini nasıl buluyorsunuz?

Bu yazıda, satışlarınızı arttırmak ve işinizi büyütmek için mağazanız için en iyi WooCommerce eklentilerinden bazılarını seçtik.

Bunu söyledikten sonra, WordPress için en iyi WooCommerce eklentilerine bir göz atalım.

1. TrustPulse

TrustPulse , dönüşümleri ve satışları fırlatmanıza yardımcı olan en iyi FOMO ve sosyal kanıt bildirimleri uygulamasıdır.

İnsanlar kendi kararlarını vermeden önce aynı seçimleri yapan diğer insanları gördüklerinde hoşlanırlar. Sosyal kanıtlar ekleyerek, web sitenizde tam orada görmelerini ve satın alma işlemlerini tamamlamalarını sağlayın.

TrustPulse bunu delicesine kolaylaştırıyor. Herhangi bir web sitesine kurabilirsiniz (kodlamaya gerek yoktur) ve rozetlerinizi mağaza renklerine uyması için özelleştirebilirsiniz.

Bir kampanya yürütmek istediğiniz sayfaları veya ürünleri akıllıca hedefleyebilir ve belirli bir dönemde kaç kişinin harekete geçtiğini gösteren hazır bildirimler ekleyebilirsiniz. En iyi sonuçlar için, farklı ürünleri veya sayfaları görüntüleyen müşterileri hedefleyen birden çok kampanya yayınlayın.

İlginizi Çekebilir

Ayrıca, kampanyalarınızı optimize etmenize yardımcı olmak için kullanıcılar tarafından gerçekleştirilen tam bir işlem akışı ve ayrıntılı analiz raporları elde edersiniz.

2. OptinMonster

OptinMonster , piyasadaki en güçlü dönüşüm optimizasyon yazılımıdır. Terkedilmiş web sitesi ziyaretçilerini abonelere ve müşterilere dönüştürmenize yardımcı olur.

Sepeti terk etmeyi azaltmak , satış dönüşümünü artırmak, e-posta listenizi büyütmek, hedeflenmiş web sitesi mesajlarını göstermek, yerinde yeniden hedeflemeyi ve daha fazlasını yapmak için e-Ticaret web sitenizde kullanabilirsiniz .

E-posta listenizi büyütme ve satışları artırma konusunda ciddiyseniz, bu dönüşüm optimizasyon araç setine ihtiyacınız vardır.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Wordpress Jetpack Eklentisi

3. MonsterInsights

MonsterInsights , WooCommerce mağazaları için en iyi Google Analytics eklentisidir . Google Analytics raporlarındaki e-Ticaret verilerini kolayca izlemenizi sağlayan gelişmiş e-Ticaret izlemesi ile birlikte gelir.

Birçok yeni başlayan, Google Analytics raporlarını anlamayı zor buluyor. MonsterInsights, WordPress panonuzda ihtiyacınız olan tüm bilgileri size göstererek kolaylaştırır. Bu, işinizi büyütmek ve satışları artırmak için veri odaklı kararlar almanıza yardımcı olur.

En çok görüntülenen ürünlerinizi bulmak ve ürün sayfalarını geliştirmek için kullanabilirsiniz. WooCommerce müşterilerini Google Analytics’te de izleyebilirve kullanıcılarınız için daha kişisel bir deneyim oluşturabilirsiniz.

4. Constant Contact

Sürekli İletişim , e- ticaret işletmeleri için en iyi e-posta pazarlama hizmetidir . Aynı zamanda en acemi dostu olan bu ürün, mağazanıza kolayca eklemenizi ve e-posta listenizi oluşturmaya başlamanızı sağlar.

Çeşitli nişler için onlarca profesyonelce tasarlanmış e-posta şablonu ile birlikte gelir. Ayrıca, seçilen kitlelere kişisel e-postalar göndermek için birden fazla liste oluşturabilir ve özel huniler oluşturabilirsiniz.

5. LiveChat

Ortalama olarak, müşterilerin% 67’den fazlasının bir satın alma işlemini tamamlamadan önce arabalarını terk ettiğini biliyor muydunuz? Çünkü müşteriler sorularına anında cevap vermek istiyorlar.

LiveChat , piyasadaki en iyi canlı sohbet destek yazılımıdır . WooCommerce mağazanıza kolayca canlı sohbet eklemenizi ve kullanıcı sorgularını anında yanıtlamanızı sağlar.

Kullanıcıları arabalarını terk etmeden önce müşterilere dönüştürmenize olanak tanır. LiveChat, Google Analytics, en iyi e-posta pazarlaması, CRM yazılımı ve daha fazlası ile birlikte çalışır.

6. YITH WooCommerce İstek Listesi

YITH WooCommerce dilek listesi eklentisi, müşterilerinizin ürünleri dilek listesine kaydetmelerini sağlar. Dilek listesini daha sonra satın almak veya dilek listesini arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak için kullanabilirler.

Bu, yoğun alışveriş dönemlerinde, insanların alışveriş listelerini hazırladıkları ve hediyeler satın aldıkları zaman çevrimiçi mağazanız için mükemmel bir eklenti .

7. WooCommerce Çok Dilli

İngilizce olmayan WordPress web siteleri 2014 yılında İngilizce WordPress web sitelerini aştı. O zamandan beri WooCommerce mağazaları İngilizce’den başka dillerde de oluşturuldu. WooCommerce Çok Dilli, popüler WPML WordPress çok dilli eklentisiyle uyumluluk katmanı ekler .

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  En iyi WordPress Sayfa Oluşturucu Eklentileri

Bu, ürününüzü ve diğer WooCommerce sayfalarını birden fazla dile çevirmenizi sağlar. Müşterileriniz web sitenize tercih ettikleri dilde göz atmayı seçebilir.

8. WooCommerce Ürünleri Slider

WooCommerce Products Slider, kolayca güzel ürün sürgüleri ve karuseller oluşturmanıza ve onları WooCommerce mağazanızda herhangi bir yere eklemenize izin verir.

9. RafflePress

RafflePress WooCommerce mağazaları için en iyi yarışma ve hediye eklentisidir. E-posta listenizi büyütmenize, daha fazla web sitesi trafiği elde etmenize ve viral yarışmalar ve hediyelerle sosyal medya takipçilerine izin verir.

Kullanıcılarınız, tweetleme, video izleme, bir sosyal medya profilini takip etme ve daha fazlası gibi sosyal eylemleri gerçekleştirerek hediyeye katılabilir. Tüm popüler sosyal medya platformları, CRMS ve daha fazlası için eylemler yapıyor.

En iyi sonuçlar için, doğrulanmış sosyal eylemleri ve sahtekarlığı önleme içerir. Bu, viral kampanyanızın işletmenizde gerçek bir etkileşim ve büyüme sağlamasını sağlar.

10. WooCommerce Özelleştirici

WooCommerce Customizer, yerleşik WooCommerce filtrelerini kullanmak için kolay bir kullanıcı arayüzü sunar. Bu filtreler, düğme metni, etiketler, alanlar ve daha pek çok şeyi özelleştirmenize olanak tanır.

Normalde, bu filtreleri kullanmak için PHP kodu yazmanız gerekir. WooCommerce customizer ile bu filtreleri basit bir ayarlar sayfasından kolayca kullanabilirsiniz (kodlama gerekmez).

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı