İş Fikirleri

En Popüler Çevrimiçi İş Fikirleri Listesi

Harika çevrimiçi iş fikirleri ile karşınızdayız.

Hostingfacts.com göre , bugün dünyada 966 milyon web siteleri ve sadece WordPress 76.5 milyondan fazla blog için sorumludur.

Doğru bir rakam olmamasına rağmen, bazı çalışmalar dünyanın dört bir yanındaki 100 milyondan fazla serbest insanın evlerinden küçük çevrimiçi işletmelerde başarılı bir şekilde çalıştığını gösteriyor  .

Kendi patronunuz olmanın avantajları o kadar büyük gözüküyor ki, birçok kişi kendi paranızı yapmaya başlamak için bu girişimcilik yolculuğuna çıkmak için kararlı işlerini bırakmaya istekli.

Bu yüzden , kendi başınıza bir şeyler kurma fikrini sessizce düşünürseniz , işte bu, en popüler çevrimiçi iş fikirlerinin bir listesini sunmakta.

Aşağıdaki 46 çevrimiçi iş fikrinin canavar listesi harika, ancak yeni videomuzu “Para Kazanmak için 10 Çevrimiçi İş Fikrini” izlemekle de ilgilenebilirsiniz.

Online İş Fikirleri Başlayabilirsiniz

Anında başlamanıza yardımcı olacak en iyi 46 çevrimiçi iş fikri listesi aşağıdadır.

1. Seyahat danışmanı 

Bavullarınızı paketlemek ve açmak için bildiğiniz insanların çoğundan daha fazla zaman harcıyor musunuz? O zaman bir şeylere bağlı olabilirsiniz! Seyahat bu çağın en büyük tutkularından biridir – daha çılgın ve daha göçebe, daha iyi! Unutulmaz, otantik gezileri organize etmek için bir şöhrete sahipseniz ve heyecan verici bir günlük plan oluşturma sürecinden keyif alıyorsanız, neden para için yapmıyorsunuz? Macera arayanların A’dan Z’ye unutulmaz tatillerini planlamasına ve iş gününüzün her saniyesinden keyif almasına yardımcı olacak bir seyahat danışmanı olun.

2. Yemek Pişirin!

Taze pişmiş tereyağlı kruvasanlardan renkli macaroonslara ve yumuşak sabah simitlerine kadar – büyük fırında pişirmenin dünyası zengin ve sürekli gelişen bir yerdir. Çevrimiçi dünya ile ilgili güzel şey, büyük bir tutkunun neredeyse bir gecede büyük bir işe dönüştürülebilmesidir.

3. Düğün planlayıcısı

Güzel masa aranjmanlarının ve buket fikirlerinin Pinterest’te görüntülerini sabitlemek için harcadığınız saatler mükemmel bir iş tanımınızsa, olağanüstü bir düğün planlayıcısı yapacaksınız. Keskin proje yönetimi becerileri ve ayrıntıya bir göz, bu iş için en önemli gereklilikler – bu sektöre girmenizi engellemek için hiçbir fantezi diploması yok! Danışmanlık hizmetlerinizi, düğün dekorasyonlarınızı , oyun paketlerinizi, kişiselleştirilmiş hediyeleri satabilirsiniz – olasılıkların listesi sonsuzdur ( iyi, neredeyse ).

4. Parti / kurumsal etkinlikler planlayıcısı

Etkinlik planlaması, tıpkı sadece steroidlerde olmak üzere, düğün planlaması gibidir. Bu düşüncenin kapsamı o kadar büyüktür ki, peynirli bekarlığa ve köpeğe partilerden sofistike ürün lansmanlarına kadar her şeyi içerir. Yine, giriş engelleri oldukça düşüktür, ancak bir floş iş portföyü ve birkaç parlak referans, bu alanda iyi bir başlangıç ​​yapmak için göz önünde bulundurmanız gereken bir şeydir.

5. Yabancı dil öğretmeni

Herkes yeni bir dil öğrenmenin en hızlı yolunun ana dili konuşanlar ile kaynaşmak olduğunu biliyor. İngilizce, Fransızca, İspanyolca (dünyanın ana dillerinden herhangi birini ekleyin) ülkesinde doğmak için yeterince şanslı olsaydınız, o zaman, aldığınız beceriler için para kazanma fırsatını kaçırırsanız tam olarak budur – eksik! Öğrencilerle bağlantı kurmak ve ayrıcalıklarınızdan yararlanmak için Skype veya Google Hangouts gibi çevrimiçi iletişim araçlarını kullanın. Vakit nakittir, bu yüzden saatlerinizi öğretim seanslarına paketleyin ve gitmekte fayda var.

6. Çevirmen

Birden fazla dil için yetenekliyse ancak başkalarına öğretmekle ilgilenmiyorsanız, çevirmeyi deneyin. Birçok şirketin farklı bir pazara girdiğinde web sitelerine ve teminatlarına ihtiyaçları var. Birden fazla dilde aktif halde kalırken, onlara ulaşmalarına yardımcı olabilirsiniz. Faturalamanın en yaygın yolunun kelime başına maliyet olduğunu ve bu harika çevrimiçi iş fikrinden akıllı para kazanmanın akıllıca olduğunu unutmayın.

7. Bir T-Shirt online mağazası açın

Spreadshirt ve Shopify gibi platformlar , hayal gücü ve tasarımın gözü olan herkes için çevrimiçi bir tişört işi başlatmak için çok basit bir iş çıkardı.

8. El yapımı ürünler mağazası

Çalışmanızı sergilemek ve Amazon ve Etsy gibi platformlarda müşterilerle bağlantı kurmak için bir mağaza inşa etmek bir günden az zaman alabilir . El işlerine ve DIY’e iseniz, kesinlikle dikkate alınması gereken bir iş seçeneği.

9.  Çevrimiçi araştırmacı

Her ne kadar gerçek olamayacak kadar iyi bir fikir gibi görünse de, bazı insanlar bilgi edinme becerilerini çevrimiçi ortamda başarılı bir şekilde kazanmaktadırlar. Infographics için veri araştırmasından, tomurcuklanan girişimler için pazar araştırmasına kadar , yetenekli araştırmacılar, bilgiye fiyat etiketi koyabileceğinizi biliyorlar.

10. İçerik iyileştirme

Alman Ekonomist Schumpeter bir zamanlar “orijinal fikirlerin” olmadığını, sadece eskilerin yeni kombinasyonlarının olduğunu söyledi. Merakla beslenen içeriğin canlandırılması ilgi çekici ve az bilinen bir iş modelidir. Buradaki en iyi başarı öykülerinden biri de, “disiplinler arası ilginçliğin, sanat, bilim, tasarım, tarih, felsefe ve daha fazlasını kapsayan bir envanter” olarak tanımlayan bir platform olan Brainpickings’dir . Abonelik tabanlı model ve bağlı kuruluş bağlantılarının başarılı kullanımı, blogu kendi kendini idame ettiren bir iş haline getirmiştir.

11. Özel bir şef ol

Yemek kişisel tutkularınızdan biri ise, iyi bir iş girişimi haline getirmek için düzinelerce fırsat vardır. Bir catering web sitesi kurarak, pop-up yemek tezgahları ve yerel gıda pazarları ile deneme yaparak ya da pişirme meraklılarını tutkularından biraz para çekmeye teşvik eden platformlara katılarak başlayabilirsiniz . Eğer kamera-utangaç değilsen, insanlara online ders satarak özel yemekler pişirmeyi öğretebilirsin.

12. Dropshipping

Dropshipping, herhangi bir ürünü önceden satın almak zorunda kalmadan bir e-ticaret işletmesine başlamak için en kolay seçenektir. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilere çeşitli ürünler satmak, kendi sürecinizi kurmak, kendi markanızı inşa etmek ve tanıtmak, depolamaya veya imalat maliyetlerine yatırım yapmak gerekmeden. Gerçek bir müşteriye satılıncaya kadar envanter için ödeme yapmanız gerekmez. Bu büyük iş fırsatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için dropshipping’a hakim olmak için kılavuzumuzu inceleyin .

13. Taze ürün teslimatı

Organik, taze yiyecekler biraz modern bir çılgınlıktır. Meyve ve sebze teslimatları, yerel çiftlik kutuları ve yerel üreticilerin taze yapılmış ürünleri, yalnızca daha sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik etmeyen, aynı zamanda yerel ekonomiyi destekleyen bir işletmeyi başlatmanıza yardımcı olabilir.

14. Sosyal medya yöneticisi

Sosyal medya , herhangi bir işin ayrılmaz bir parçasıdır, ancak zaman alıcı ve sürekli değişmektedir – bu yüzden devam etmek, ve daha da önemlisi, sermayeye devam etmek gerçekten çok zordur. Birçok işletme sahibi bu yoğun zaman gerektiren görevi dışarıya vermeye isteklidir, bu yüzden sosyal medya fanatikleri için harika bir fırsattır. Sosyal medya grafiğinden analiz raporlarına kadar her şeyi kapsayan “Başlangıç ​​sosyal medya kiti” veya “Küçük İşletmeler Sosyal Medya Başlangıç ​​Seti” gibi birkaç ilginç teklifi bir araya getirin ve sorunsuz deneyim sizi beklediğinizden daha fazla müşteriye ulaştırır.

15.  Kickstarter / Indiegogo danışmanı

Kickstarter ve Indiegogo gibi en popüler kitle kaynakları platformlarında meraklı tarayıcıların dikkatini çekmek zor bir iş. Eğer yaratıcıysanız ve insan duygularına nasıl dokunacağınızı biliyorsanız, o zaman bu, keşfetmeye değer bir niş. Çok sayıda girişimci girişimci, kampanyalarını bitiş çizgisine taşımak için kişiselleştirilmiş tavsiyelerde bulunuyor. Bu nedenle, söz konusu kitleyi hedefleyen, eyleme yönelik e-Kitaplar veya çevrimiçi kurslar sunmayı deneyin.

16. Uzaktan satış ekibi

Giderek daha fazla sayıda firma, yalın, ortalama iş yaklaşımını ele alırken, dış kaynak kullanımı ve dışardan çağrı işlevleri, başlangıçta ve küçük işletme ortamında bir standart haline gelir. Telefon numaraları ve e-posta adresleri gibi yüksek hedefli satış sahaları veya müşteri verileri satmak isteyip istemediğinizi, potansiyel çok büyüktür.

17. Uzaktan Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

İnsanlara yardım etmekten hoşlanıyorsanız, ancak tüm gün bir çağrı merkezinde veya ofiste takılmak istemiyorsanız, uzak bir müşteri hizmetleri temsilcisi olun ve insanlara kendi evinizin konforunda yardımcı olun. Kişilere sohbet, e-posta, telefon, video veya başka yollarla yardım etme arasında seçim yapın ve her gün insanlar için günü kaydedin. Bu sizin ilk milyonunuz olmayabilir, ama insanlara yardım etmek harikadır.

18. Sanal Asistan

Uzak bir müşteri hizmetleri temsilcisine benzer şekilde, geleneksel olarak bir ofiste yapılacak bir rol oynayabilir, ancak bunu evde yapabilirsiniz. Sanal asistan, veri girişinden araştırmacıya kadar her şeyi ifade edebilir, bu yüzden kendinizi bu rolle sınırlamayın, yeni şeyler denemeye açık olun ve ödeme yaparken yeni becerileri ortaya çıkarın.

19. SEO uzmanı

Şu anda dünyanın en sıcak mesleklerinden biri olan bu iş, teknoloji meraklısı girişimciler için bir altın madeni. Herkes sitelerinin SEO optimizasyonuna biraz takıntılı olsa da, pek çok kişi aslında bu konuya kafalarını takamaz. Bu alana girmeye karar verirseniz, bağlantı oluşturma, içerik oluşturma, sayfa SEOoptimizasyonu ve benzeri tek seferlik paketler sunmayı düşünebilirsiniz .

20. Çevrimiçi kurslar satılıyor

Derek Halpern gerçekten güçlü bir kişisel marka oluşturdu. Sosyal Tetikleyiciler adı verilen bir yazılım ve iş eğitim şirketinin kurucusu ve insanlara en iyi bildiklerini nasıl satmaları gerektiğini öğreten çok para kazanıyor. Ve en iyi bildiği şey nasıl satılacağıdır. Ciddi bir uzmanlığınız varsa, çevrimiçi kurslar vererek veya sadece çevrimiçi eğitim vererek para kazanmaya başlayın.

Derek Halpern, Sosyal Tetikleyiciler

21. CV yazımı

Kazanan bir CV’yi patlatmak pek çok kişi için imkansız bir görevdir. Eğer kelimelerle iyi iseniz ve insanların en iyi niteliklerini nasıl vurgulayacağınızı biliyorsanız, CV yazımı bir işe başlamak için oldukça tatlı bir yer olabilir. Ayrıca, iş avcılarının daha hızlı fark edilmesine ve daha iyi sonuçlar elde etmesine yardımcı olacak kaygan CV şablonları da satabilirsiniz.

22. Konuşma yazımı

Konuşma yapmak korkunç bir deneyimdir. Kötü konuşmalar yapmak… Eh, kimse bu durumda olmak istemez. Sözcülerin, başka hiçbir şeyi kullanmamaları, ama iyi yazılmış cümlelerin gücünden yararlanmalarını sağlamak için oldukça seçkin bir yeteneği vardır. Yazabilirseniz doğum günü, düğün, ödül törenleri veya politik tartışmalar yaparak daha unutulmaz bir deneyim yaratarak bu beceriyi kazanabilirsiniz.

23. Konuşma Koçu

Doğal olarak, listedeki bir sonraki kişi, insanlara nasıl harika konuşmalar yapılacağı konusunda koçluk yapıyor. Halkla konuşmak, çoğu insanın listesindeki bir numaralı korkudur – bazıları ölümden çok korkuyor! Bu yetenek, sahalardan yatırımcılara, küresel konferanslarda anahtar mesajlar sunmaya kadar pek çok alanda kullanışlı olabilir. Sahnede doğal biriyseniz, girişimcilerin etkili sunum şablonları ve çevrimiçi koçluk sınıfları satarak iletişim kurma yeteneklerini yeniden keşfetmelerine yardımcı olun.

24. Kendinden yayınlanmış yazar

Çekmecenizde bir sonraki Harry Potter yazısına sahipseniz ve yayıncılık sektörü size iyi gelmiyorsa, kendi kendini yayınlamayı deneyin. Amazon’un doğrudan yayıncılığı veya I_Am gibi özel danışmanlarla çalışma gibi araçları kullanarak , sadece işinizi oraya itmenin memnuniyetini değil, aynı zamanda telif haklarınızın% 100’ünü de koruyun ! İyi bir roman yazamaz mısın? Sonra bildiğin şeylere sadık kal – kendi kendine yardım para kazanma tarzından ibaret!

25. Ghostwriter

Yazmak senin için bir şey değil ama hakkında yazmak için bir konu hakkında bir başkası için bir hayalet yazar olmuyor. Normalde çok fazla ayrıntıda birisini veya bir şey hakkında yazmanızı isterse. Bu zaman ve çok araştırma alabilir bu yüzden ona vermek için ücretsiz birkaç ay içinde mutlaka projenin bu tür bitirmek için.

26. Prova Okuyucu

Öte yandan, okumayı çok seviyor ama çok fazla yazmıyorsanız, bir prova okuyucu olmak sizin aranmanız olabilir. Diğer insanlar, kitaplarını, araştırma makalelerini veya okumakla ilgilenen diğer her şey için el yazmalarını size göndermelerini ve sanat eserlerini yayınlamadan önce onlara dürüst geribildirim vermelerini isteyin. Bu iş , her şeyin yazdırılmaya hazır olmasını sağlamak için bölgedeki ayrıntılara ve uzmanlığa dikkat gerektirir .

27. Teknik direktör

Çevrimiçi ve mobil arkadaşlık gelişiyor. Dünyanın dört bir yanında binlerce insan online aşkı arıyor ve maalesef pek çoğu görevlerinde başarısız oluyor. Bir randevu koçu olarak, müşterilerinizin mükemmel bir tarih için organize olmalarına ve hazırlanmalarına yardımcı olma, flört etme becerilerini iyileştirme ve bir arkadaşlık hayatı hakkında yapılacaklar ve yapılmaması gerekenler konusunda tavsiyelerde bulunmaktan sorumlu olacaksınız.

28. Gizli müşteri

Tamam, bundan sadece biriyle yaşamak oldukça zor olabilir ama eğer kendi gizli alışverişçilerinizin ordusunu kurmayı planlıyorsanız başlamak için harika bir yer. Müşteri deneyimi, çevrimiçi ve çevrimdışı perakendecilerin en büyük takıntılarından biridir, bu yüzden burada büyük potansiyel var! Buradaki ve buradan bazı mevcut platformlara bir göz atın .

29. Profesyonel fotoğrafların satışı 

Çevrimiçi olarak çalışan web siteleri ve blogların sayısı, işletmelerin daha fazla müşteri çekmesine ve dönüştürmesine yardımcı olabilecek yüksek kaliteli, güzel fotoğrafların sürekli akışını gerektirir. Stok fotoğraf kütüphanesi kurmak, bir şirketin büyüklüğüne bakılmaksızın neredeyse her sektörü hedeflediği için harika bir iş fikridir. Daha fazla bilgi için SmugMug , Photoshelter ve iStockPhoto gibi sitelere göz atın .

30. Hata testi

Hata testi, hiçbir yazılım şirketinin göz ardı edemeyeceği bir hizmettir. Bu alanın üstesinden gelmek için uzmanlık becerilerini ve kaynaklarını bir araya getirecek bir platform oluşturabilirseniz, o zaman bir kâr sağlama şansınız vardır. Bu model hakkında daha fazla bilgi edinmek için BugFinders ve CrowdSourceTesting konularına bakın .

31. Accounta nt

Web sitenizi oluşturarak ve tanıtarak niş (vergi muhasebesi, kişisel finans, defter tutma, mali raporlar, vb) seçin ve iyi bir çevrimiçi varlık oluşturun. Solo tüccarların ve küçük işletmelerin çoğu, hesaplarında profesyonel yardım aramaktadır, bu yüzden potansiyel çalışma için büyük bir alan.

32. Yatırım danışmanı

Orta sınıf gelire sahip birçok insan, finansal olarak istikrarlı bir geleceği güvenceye almak için sağlam bir yatırım portföyü oluşturmak istiyor ancak nereden başlayacağı konusunda hiçbir fikre sahip değil. Eğer bir yatırım analisti olarak profesyonel bir deneyime sahipseniz veya kendinize çok fazla yatırım yapıyorsanız, orta sınıf yatırımcılar için yatırım önerisi sunmak sizin için doğal bir harekettir.

33. Gizem nesneleri dükkanı

İlginç şeyler için bir gözünüz varsa, belki de gizemli bir nesne dükkanı işletmek, tuhaf şeyler için sürekli bir gelir kaynağı olan susuzluğu birleştirmenize yardımcı olabilir. TheSomethingStore ve Muddy Creatures, çoğumuzun sahip olduğu kaşif içgüdüsüne sızan sürpriz bir satın alma konseptini çiviliyor. Bu iş fikrini besleyen kesin bir bilim ya da beceri yoktur – hayal gücünüzü çıldırsın…

34. İç Tasarım Danışmanları

Bu fikirleri dekore etmek ve bu fikirleri başkalarıyla paylaşmak için ilginç yollar bulmaktan hoşlanıyor musunuz? Bu odaları gerçekte görmeyi umutsuzca görmek isteyen dergilerinizde, görüntülerin kırpılmasında, not defterinizdeki sahtekarlık odalarına sığan mı? Bir iç tasarım danışmanı olun ve insanların sizin için dijital olarak dekore etmeleri için odalarınıza resim, fikir ve boyutlar göndermelerini sağlayın. Gerçek bir mağazadan mobilya almak için bir VR aracının beğenilerini kullanabilir ve sahibine uygun bir renk şeması seçebilirsiniz. Gökyüzü bu rolle sınırdır ve yaratıcılık tam akıştadır.

35. İlişki koçu

Bazı insanlar sezgisel olarak diğerlerinden daha fazlasını bilirler – yıkıcı ilişkilere karışmazlar ya da kendi kendine bilgi kaybına uğrarlar. Bu açıklamayla ilgili olabilir ve ilişkilerin oldukça mutlu ve istikrarlı olduğunu düşünüyorsanız, belki de onlardan birisiniz. Başkalarına koçluk yapmaya başlamadan önce ilgili çalıştaylara ve kitaplara yatırım yapman, bilgili ve sertifikalı olman gerekecek, ama hem maddi hem de ahlaki olarak sizi ödüllendirecek büyüleyici bir iş fikri.

36. Beslenme uzmanı

Sağlıklı beslenme eğilimi söylemek için burada. Yine de, bizim için neyin iyi olmadığı ve neyin iyi olmadığı hakkında çok fazla çelişkili tavsiyeyle, daha fazla insan uzman tavsiyeleri ve rehberliği için profesyonel beslenme uzmanlarına yöneliyor. Bu mesleğin temellerini öğrenmek ve çevrimiçi kişiselleştirilmiş beslenme planları sunmaya başlamak için ücretsiz çevrimiçi kursları kolayca bulabilirsiniz.

37. Yoga eğitmeni

Çevrimiçi yoga dersleri satmak büyük bir gelir kaynağıdır. Bu hizmetleri sunan Reflexion Yoga veya Yogaia gibi yüzlerce site var ama hepsinin ortak bir yönü var: sınıflar profesyoneller tarafından öğretiliyor. Bu devasa trendden yararlanmak için harika bir yoga öğretmeni ile ekip kurmanız ya da kendinizin olması gerekir.

38. Makyaj sanatçısı

Başarılı makyaj sanatçılarının birçoğu kariyerine YouTube’da başladı. İhtiyacınız olan tek şey, güçlü bir portföy ve bu işi devam ettirmek için profesyonel görünümlü bir web sitesi. Saygınlığınızı oluşturmak için birkaç ücretsiz makyaj seansı sunun ve çevrimiçi kelimeyi yaymak için içerik pazarlamacılığını kullanın. Gittikçe yeterli momentuma sahip olduğunuzu hissettiğinizde, makyaj eğitimlerini, makyaj ürünlerini ve kişiselleştirilmiş ipuçlarını satmaya başlayın.

39. Müzik öğretmeni

Bir müzik aleti çalabiliyor musun? Şanslar şu anda bir öğretmen arıyor. Bir abonelik tabanlı çevrimiçi iş kurabilir veya web sitenizi kullanarak olası satışlar oluşturabilir ve Skype üzerinden veya şahsen öğrenebilirsiniz. Biraz ilham almak için GuitarTricks ve JustinGuitar’a göz atın .

40. Kişisel antrenör

Kayla Itsines muhtemelen bu sektörün en iyi başarı öykülerinden biridir. Tam bir Kayla Fitnessimparatorluğu kurdu ve kişisel eğitim planlarını resmi fitness uygulamaları ve kitaplarını satmaya kadar geliştirdi. Web sitenizde ücretsiz taster video dersleri ve kişisel ipuçları sunarak ve hizmetlerinizi tanıtmak için Instagram ve Facebook gibi sosyal medya sitelerini toplayarak kariyerinizi başlatabilirsiniz.

41. İş danışmanı

Bir iş danışmanlığı şirketi çalıştırmak, daha önce bir iş kurma sürecine katılanlar için mükemmel bir seçenektir. Bir dizi farklı girişimle çalışarak deneyim kazanmış veya daha kurumsal bir ortamda iş yönetiminin sırlarını öğrenmiş olsanız da, diğer girişimcilerin mükemmel sonuçlar elde etmesine yardımcı olmak, iş planlaması ve tahmininden bankalar ve kurumlarla ilişki kurmaya kadar her şeyi içerebilir.

42. Video yapımcısı

YouTube, dünyanın üçüncü büyük sitesidir. Bu nedenle, videonun her tür ve boyuttaki işletmeler için ana iletişim ortamlarından biri haline gelmesi şaşırtıcı değildir. Video çekimi veya bilgi düzenlemeniz varsa, müşterinizi kurmanız uzun sürmez. Video prodüksiyon atölyelerinden ve video düzenleme hizmetlerinden film müzikleri ve DIY eğitimlerine kadar her şey iş dünyasına hitap edebilir. Bir video üretmek, yaratıcılık ve zorluklarla dolu en cazip çevrimiçi iş fikirlerinden biri olabilir.

43. Doğal ve organik güzellik salonu

Çevrimiçi alışveriş yapanlar seçimlerinde ve özellikle de güzellik ürünleri söz konusu olduğunda daha fazla vicdan sahibi oluyorlar. Doğa ve hayvan severlerle rezonansa giren güçlü ethos ve değerlere dayanan bir güzellik salonu işletmek şu anda en sıcak çevrimiçi iş fikirlerinden biridir. Tropic Skin Care, bu alışveriş yapanlarla bağlantı kurarak harika bir iş çıkarmış gibi görünüyor .

44. Kadın sporları

İle Lululemon yol öncülük kadınlar için çevrimiçi spor mağazaları hızla e-ticaret girişimci arasında en popüler çevrimiçi iş fikirleri üstüne tırmanıyor. Yoga pantolonları burada kalmak için açık olduğundan, atletizm trendinin şu anda e-ticaret alanındaki en iyi ve belki de en az araştırılan niş olduğunu söyleyebiliriz.

45. 3D baskılı ürünler

Bu çağın en büyük teknolojik atılımlarından biri olan 3D baskı, e-ticaret dünyasında yeni bir strateji dikte ediyor. En çok satan 3D baskılı ürünlerin bazıları, mücevher, ev aksesuarları, bisiklet parçaları, teknik aksesuarlar ve daha fazlasını içerir. Bazı güzel örnekler için 3DigitalCooks ve DanitPeleg’e göz atın .

46. ​​Etik moda markası

Bir şey nettir – giysi ve aksesuarlar her zaman bir e-ticaret sitesi için süper kârlı çevrimiçi iş fikirlerinden biri olacaktır. Bununla birlikte, halihazırda çevrimiçi olan çok sayıda butik ve marka ile gürültünün üzerinde yükselmek son derece zordur. Yine de, merak uyandıran girişimcilerin büyük olasılıkla fark ettikleri umut verici bir fikir, “etik moda” nın patlama eğilimidir. Gibi markalar,  Pachacuti , People Tree , deniz tuzu, ve Matt & Nat  başarıyla moda öğelerin organik, etik üretim kavramı etrafında markalarını yarattılar ve en güçlü markaları listenin en üstüne trendi biniyor.


Çevrimiçi iş fikirleri sonsuz ve her şey dahil. Ofis tabanlı işlerin çoğu artık freelance veya uzaktan çalışma ile çevrimiçi yapılabilir . Teknolojinin güzelliği, başarılı çevrimiçi işletmelerin büyümeye ve büyümeye devam edeceği ve dünyayı gerçekten küresel bir pazar haline getireceği anlamına gelir. Geleneksel kariyer yolundan uzaklaşmayı düşünüyorsanız ve kendi işinizi kurmak istiyorsanız, birkaç kez iş fikirleri listemizi okuyun ve bugün başarılı bir çevrimiçi işe başlamanın birçok yolunu düşünün .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu