Wordpress Temaları
Trend

En Hızlı WordPress Temaları

Web sitenizin sayfa hızı yavaşsa?  ziyaretçilerinizin çoğu geri düğmesine basacak ve bir daha geri gelmeyecek .

Web sitenizin sayfa hızı yavaşsa?  ziyaretçilerinizin çoğu geri düğmesine basacak ve bir daha geri gelmeyecek .

Ve eğer insanlar web sitenizde kalmazlarsa, hiç kazanma şansınız yoktur. Bu kadar basit.

WordPress sitenizin teması sitenizin hızını büyük ölçüde etkiliyor . Yavaş bir WordPress teması seçtiğinizde web siteniz bir salyangoz gibi yavaş olacaktır.

Site Hızı Neden Önemlidir

KissMetrics göre eğer websiteniz 3 saniye içerisinde açılmıyorsa %40 ziyaretçi kaybı demektir. Buda nedemek oluyor web sitenizin hızlı açılması gelen ziyaretçilerin sitede kalma oranını yükseltmektedir.

İnsanlar web sitenizi terk ettiklerinde, yalnızca potansiyel gelirinizi değil, web sitenize trafik oluşturmak için harcadığınız para ve zamanı da kaybedersiniz.

Google’ın ilk sayfasında yer almak  ve orada kalmak istiyorsanız , hızlı yüklenen bir web sitesine ihtiyacınız var .

Google’ın algoritmaları, harika bir kullanıcı deneyimi sunan web sitelerini görüntülemeyi tercih eder (ve site hızı çok büyük bir faktördür). Google’ın gözünde, iyi bir kullanıcı deneyimi sunan bir web sitesi genellikle daha düşük bir hemen çıkma oranına sahip ve çok hızlı yükleniyor.

Web siteniz yavaşsa, ziyaretçilerinizin çoğu geri dönerek arama motoru sıralamalarında bir kayba neden olur . Ayrıca, daha fazla ziyaretçiyi müşteriye veya aboneye dönüştürmek istiyorsanız, web sitenizin hızlı yüklenmesi gerekir .

Web sitenizin hızlı bir şekilde yüklenmesini ve arama motoru sonuçlarında ilk sırayı korumasını istiyorsanız, hız için tamamen optimize edilmiş bir WordPress temasına ihtiyacınız olacak.

İlginizi Çekebilir

En İyi ve En Hızlı WordPress Temaları

Çevrimiçi olarak sunulan binlerce ücretsiz ve premium WordPress temalarını izlemenin ve siteniz için mükemmel olanı bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum.

En hızlı wordpress teması hangisi?

Bu yüzden, aşağıda 2019’daki en hızlı WordPress temalarının bir listesini hazırladım . Bunların tümü, WordPress sitenizi hızlandırmak için kalite kodu ile birlikte gelen hafif WordPress temalarıdır.

1. GENERATEPRESS WORDPRESS THEME

 • Web sitesi : https://generatepress.com
 • Fiyat : $ 49.95, 30 gün para iade garantisi ile
 • Mevcut ücretsiz sürüm : Evet
 • Google Hız Puanı : A (% 95)

GeneratePress , WordPress için güzel ve hafif bir temadır. Hem ücretsiz hem de premium bir sürüm olarak gelir , ancak ücretli sürümün çok daha kullanışlı özellikleri vardır.

GeneratePress çok amaçlı bir tema ve tamamen özelleştirilebilir, böylece herhangi bir web sitesi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bu tema WordPress Tema Dizini’nde 500’den fazla 5 yıldıza sahip .

GeneratePress premium versiyonu ($ 49.95) bir ışık ağırlık ve modüler çerçeve ile gelir ve kullanmak istemediğiniz özellikleri devre dışı bırakmak için izin verir.

Orada 15 modülleri Eğer tema işlevselliğini kaldıraç ve / etkinleştirmek Eğer sitenizde ilave yük olmadığından emin olmak için kullanmadığınız modülleri devre dışı bırakabilirsiniz yapalım. Bu modüler yaklaşım, site hızınızı tamamen kendiniz arttırmanıza olanak tanır.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Diş Hekimleri için En İyi WordPress Temaları

Temanın ücretsiz sürümü onlarca harika özelliğe sahipken, temanın premium versiyonu WordPress temasında isteyebileceğiniz hemen hemen her şeyle birlikte geliyor.

GeneratePress Premium - 15 Özelleştirilebilir Modül
GeneratePress Premium – 15 Özelleştirilebilir Modül

Örneğin, premium sürüm WooCommerce desteğiyle gelir , tipografi, stil ve renklerde değişiklik yapmanıza izin verir ve sayfalarınızda özel bölümler oluşturmanıza olanak sağlar. Ayrıca, özel kancalarla birlikte gelir ve belirli sayfalardaki ve yazılardaki belirli öğeleri devre dışı bırakır. Premium versiyon, ömür boyu kullanım, 1 yıllık güncelleme ve destek ve mutlu değilseniz cömert 30 günlük para iade garantisi ile geliyor.

Peki ya hız? GeneratePress hızlı yüklenen bir WordPress temasıdır, demo site 1 saniyeden fazla bir sürede yüklenir ! Vaov!

GeneratePress, şimdiye kadar denediğim en hızlı yükleme hızını düşürüyor. Tüm sitelerim üzerinden GeneratePress’e geçmeyi ciddi olarak düşündüm (bunun da dahil).

WordPress web sitenizin çok hızlı bir şekilde yüklenmesini istiyorsanız, GeneratePress aradığınız temadır .

Özellikler:

 • Daha iyi sıralama ve arama motorlarında daha yüksek bir TO elde etmenize yardımcı olmak için Schema Markup için yerleşik destek .
 • WordPress sitenizi başlatmak için içe aktarılabilir kullanıma hazır demo sitelerin site kitaplığı
 • Tüm cihazlarda harika görünen tamamen duyarlı tasarım
 • Tema çeviriye hazır , böylece kolayca birden fazla dile çevirebilirsiniz.
 • Onun hafif çerçeve web sitesi yük süper hızlı hale getirir.
 • WordPress Theme Customizer için tam destekle gelir , böylece tek bir kod satırı yazmadan web sitenizin tasarımında kolayca canlı değişiklikler yapabilirsiniz.
 • Belirli sayfalardaki ve yazılardaki belirli öğeleri devre dışı bırakmanıza, sayfalarınızın içindeki bölümleri kullanarak benzersiz mizanpajlar oluşturmanıza ve bu sayfalardaki çeşitli alanlara kendi özel içeriğinizi eklemenizi sağlayan kancalara izin veren gelişmiş özelleştirme .
 • Daha fazla özelleştirme elde etmenize yardımcı olmak için Elementor ve Beaver Builder gibi sayfa üreticileri için destekle birlikte gelir .
 • Web sitenizdeki her bir sayfayı kolayca özelleştirebilmenizi sağlar . Bir kenar çubuğunu ve hangi tarafta görüntülemek isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca her bir gönderi ve sayfa için altbilgi widget’larını özelleştirebilirsiniz.
2. ASTRA WORDPRESS THEME
 • Web sitesi : https://wpastra.com
 • Fiyat : 59,00 $ 14 gün para iade garantisi ile
 • Mevcut ücretsiz sürüm : Evet
 • Google Hız Puanı : B (% 85)

Astra , Brainstorm Force tarafından tasarlanan hafif, hızlı, sayfa oluşturucu dostu bir WordPress temasıdır. Astra, GeneratePress için ciddi bir rakip.

Astra, web sitenizi oluştururken hayatınızı çok daha kolaylaştıracak kullanımı kolay ve ustalaşan özelleştirilebilir bir temadır.

Sadece bu değil – Astra aynı zamanda en hızlı yükleme temalarından biri .

Oh ve ben de Astra’nın indirmek için% 100 ücretsiz olduğunu söylemeliyim ! Kimsenin başlaması için ücretsizdir ve önceden bir ücret alınmaz. Ancak, Astra’yı özelleştirme olanaklarını genişleten uygun fiyatlı eklentilerle genişletebilirsiniz.

Bu sayfa hızı için inşa edilmiş bir temadır . Astra yarım saniyeden daha az sürede yüklenir . Ayrıca performans açısından optimize edilmiş ve hafif tüylüdür, çünkü yüklemek için 50 KB’tan daha az kaynağa ihtiyaç vardır. Bu kullanan hiçbir jQuery yerine Vanilya JavaScript kullanır.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  En İyi E-Ticaret WordPress Temaları

Hızlı, zarif ve özelleştirilebilir WordPress teması arıyorsanız, Astra’nın arkasına bakıp bakmamalısınız.

Astra WordPress teması ücretsizdir ancak bahsettiğim gibi, size daha gelişmiş özellikler yükleyen eklentilerle genişletebilirsiniz.

Astra Pro Addon (59 $) serbest Astra tema uzanır ve içinde daha fazla özellik ekleyen bir eklenti. Astra Ajansı paketi (249 $) hazır web siteleri sunmaktadır ve bu web siteleri oluşturmak için kullanılır tüm eklentileri içerir.

Özellikler:

 • Elementor, BeaverBuilder, SiteOrigin, Divi + gibi sayfa oluşturucularlauyumluluk
 • Temiz bir yönetici arayüzü ile kullanımı kolay
 • Ne tür bir iş yaptığınız için basit ama güzel tasarımlar
 • Onlarca önceden tasarlanmış içe ve anahtar teslimi çarpıcı görünümlü marş siteleri
 • Kod ile uğraşmadan özelleştirmek kolaydır . Tasarımı, yerel WordPress özelleştiricisindeki seçenekler yelpazesiyle değiştirebilirsiniz
 • SEO dostu vakıf ve tüm gerekli Schema.org biçimlendirme
 • Herhangi bir Astra temasını özelleştirmenize olanak sağlayan kancalar ve filtrelerle genişletilebilir
 • Çevrimiçi mağazalar oluşturmak için kesintisiz WooCommerce entegrasyonu
 • Cömert 14 gün para iade garantisi

3. SCHEMA WORDPRESS THEME

 

Web sitesi : https://mythemeshop.com/themes/schema/

 • Fiyat : 59,00 $ 30 gün para iade garantisi ile
 • Mevcut ücretsiz sürüm : Hayır
 • Google Hız Puanı : A (% 93)

MyThemeShop’tan Şema , başka bir hafif WordPress teması. Duyarlı bir tasarım sunar ve tamamen özelleştirilebilir. Her türlü blogu oluşturmak için harika bir tema.

Bu tema, güzel görünümlü inceleme sayfaları oluşturmanıza yardımcı olacak incelemeler için yerleşik destek içerir . Ayrıca yerleşik kısa kodlar, oylama işlevi ve performans ayarları ile birlikte gelir .

Bu tema GeneratePress kadar hızlı olmayabilir, ancak bu temanın sizin için neler yapabileceğini küçümsemek bir hata olur. Bu tema bir blog çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şey ile birlikte geliyor.

Peki ya hız? Şema hızlı bir yükleme WordPress teması mı? Evet öyle.

Özellikler:

 • Tamamen duyarlı tasarım . Tüm ekran boyutlarına kolayca adapte olur.
 • Web sitenizdeki reklamları kolayca yönetmenize yardımcı olmak için bir Reklam Yönetimi paneliyle gelir .
 • Tercüme hazır , çok dilli bir web sitesi oluşturmak için bu temayı kullanabilirsiniz.
 • Google Yazı Tipleri Desteği , web sitenizde görmek istediğiniz yüzlerce Google yazı tipinden birini seçmenize olanak sağlar.
 • İlgili mesajlar için yerleşik destek ile birlikte gelir . Herhangi bir ek eklenti kurmanıza gerek yok.
 • Ekmek kırıntıları için dahili destek .
 • Zengin snippet’lerin desteğiyle birlikte gelir . Yayınınız bir inceleme ise, Google Arama Motoru sonuç snippet’inizde bir yıldız derecesi gösterecektir.

4. OCEANWP WORDPRESS THEME

 

 • Web sitesi : https://oceanwp.org
 • Fiyat : $ 39.00, 14 gün para iade garantisi ile
 • Mevcut ücretsiz sürüm : Evet
 • Google Hız Puanı : A (% 91)
Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Seo Uyumlu Wordpress Temaları

OceanWP , WordPress ile güzel görünen web siteleri oluşturmanıza olanak veren% 100 BEDAVA çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Nicolas Lecocq yaratıcısı olduğunu ve WordPress.org adresinden tema indirebilirsiniz burada .

OceanWP tamamen kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir ve ücretsiz içe aktarma uzantısını kullanarak tek bir tıklamayla demo sitelerini kullanmaya hazır alabilirsiniz.

Ücretsiz sürümü 7 ücretsiz uzantı ile gelir ancak OceanWP , temayı daha da genişletebilmenizi sağlayan 11 premium uzantı ile birlikte gelir . Her birini 9.99 dolardan başlayarak ya da tek bir site lisansı için 39 dolardan başlayan premium paketi alabilirsiniz .

OceanWP ücretsiz sürümü bu serbest uzantıları ile birlikte gelir:

 1. Modal pencere
 2. Mesajlar Slider
 3. Demo İçe Aktarma
 4. Özel Kenar Çubuğu
 5. Ürün paylaşımı
 6. Sosyal paylaşım
 7. Okyanus Ekstraları

Prim uzantıları her biri 9,99 ABD Doları’ndan başlar veya tek bir site lisansı için 39 ABD Doları’ndan başlayan premium paketialabilirsiniz .

 1. Popup Girişi
 2. Instagram
 3. Beyaz etiket
 4. Portföy
 5. Woo Popup
 6. Yapışkan Altbilgi
 7. Okyanus Kancaları
 8. Elementor Widgetleri
 9. Yan panel
 10. Yapışkan Başlık
 11. Altbilgi Bilgisi

Peki sayfa hızı? OceanWP en hızlı WordPress temalarından biri mi? Elbette öyle.

Özellikler:

 • Herhangi bir ekran boyutuna tam mobil yanıt ayarı
 • Daha iyi endeksleme ve arama sıralaması için dahili SEO
 • WooCommerce e-ticaret hazır
 • Dahili WordPress özelleştirici seçenekleri
 • Gelişmiş Mega Menü
 • Elementor gibi tüm popüler sayfa oluşturucular için destek
 • Ücretsiz 1 tıkla temaları kullanmaya hazır

ve nihayet işte sizin için başka bir% 100 ücretsiz WordPress teması:

5. SKIN WORDPRESS THEME

 

 • Web sitesi : https://wordpress.org/themes/skin
 • Fiyat : Ücretsiz
 • Mevcut ücretsiz sürüm : Evet
 • Google Hız Puanı : A

Bu makaledeki diğer temaların aksine, Skin tamamen ücretsiz (ve hızlı yüklenen) bir WordPress temasıdır .

Diğer iki tema kadar çok özellik sunmasa da, onlarca özellik ile birlikte geliyor. Tamamen duyarlı, bu yüzden tüm cihazlarda harika görünecek.

3 farklı içerik düzeni ve aralarından seçim yapabileceğiniz 2 özellikli sürgü ile geliyor. Bu tema aynı zamanda WooCommerce ile de uyumludur, böylece onu bir e-Ticaret sitesi başlatmak için kullanabilirsiniz.

Özellikler:

 • Seçim için 3 farklı içerik düzeni seçeneği ile birlikte gelir .
 • WooCommerce’a çarpıcı çevrimiçi mağazalar oluşturmanıza yardımcı olacak tam destek .
 • WordPress Tema Özelleştirici için tam destek . Ayrıca, web sitenizde kullanmak istediğiniz Google Yazı Tiplerini seçmenize izin verir.
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 farklı başlık stilleri ile geliyor .
 • Multisite için destek .
 • İlgili mesajları görüntülemek için dahili destek .

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı