Wordpress Temaları

En İyi E-Ticaret WordPress Temaları

E-Ticaret mağazanız için en iyi WooCommerce temalarını mı arıyorsunuz?

E-Ticaret mağazanız için en iyi WooCommerce temalarını mı arıyorsunuz? Tüm WordPress temaları, eksiksiz WooCommerce desteği ve önceden biçimlendirilmiş şablonlar sunmaz. Bu makalede, e-ticaret web sitenizi oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi WooCommerce WordPress temalarını size göstereceğiz.

En iyi ücretli wordpress temaları

Bu söyledikten sonra, sitenize yükleyebileceğiniz en iyi WooCommerce WordPress temalarına bir göz atalım.

WordPress temaları

Shoppe online mağazalar, e-ticaret, moda ve yaşam tarzı web siteleri için son derece özelleştirilebilir bir WooCommerce WordPress teması. Bu güçlü hızlı ürün arama, ajax alışveriş sepeti, dilek listesi , hızlı bir görünüm lightbox, ürün görüntü yakınlaştırma ve daha fazlası var.

Kullanımı oldukça kolay olan ton düzeni ve stil seçenekleri içerir. Ayrıca kendi düzenlerinizi oluşturmanızı sağlayan sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir .

2. Løge

Løge modern bir tasarıma ve güçlü e-ticaret özelliklerine sahip şık bir WooCommerce WordPress temasıdır. Farklı mağaza ön düzenleri, ayarlanabilir ürün sütunları ve ürün filtreleri sunar.

Onun güzel tipografi ve renk şemaları ürünlerinizi Büyütülmüş durumda olun. Tema renklerini değiştirerek kendi renk düzenlerinizi de oluşturabilirsiniz. Canlı tema özelleştirici altında tüm seçeneklerin yönetilmesi oldukça kolaydır.

3. Ultra

Ultra, süper esnek seçenekler ve muhteşem tasarımlara sahip, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bir e-ticaret sitesi de dahil olmak üzere 1 tıklama ile kurulabilen birkaç web sitesi içerir.

İlginizi Çekebilir

İçeriği sadece kendi ile değiştirmeniz gerekiyor. Ayrıca gerektiğinde kendi düzenlerinizi kolayca oluşturmak için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucusuna da sahiptir. Fiyatlandırma tabloları, çoklu başlık stilleri, iletişim formu , fotoğraf galerileri ve daha fazlası gibi özellikleri içerir .

4. Neto

Neto, WooCommerce mağazaları için modern bir WordPress teması. Üstün özellikli bir ürün kaydırıcısı ile zarif bir ana sayfa düzeni ve mağazası bulunmaktadır. Birkaç kısa kod ve özel widget içerir ve mağazanız için farklı düzenler oluşturmanın çeşitli yollarını sunar.

Özel logo yüklemesi, sınırsız renkler, sosyal medya için özel widget’lar ve daha fazlası için desteğe sahiptir . Tüm tema seçenekleri canlı özelleştirici altında düzgün bir şekilde düzenlenmiştir.

5. Latest

Son WooCommerce dükkanları için mükemmel bir WordPress teması. Ürünlerinizin öne ve ortada yer almasını sağlayan güzel bir ana sayfa düzenine sahiptir. Ayrıca 5 farklı düzen seçeneği ile ayrı bir blog sayfası içerir .

Bir satış veya yeni ürünü duyurmak için mağaza başlığını ekleyebilir ve en popüler ürün kategorilerinizi vurgulamak için öne çıkan kategoriler bölümünü kullanabilirsiniz. Kutunun dışında çalışmak için tasarlanan, düz-ileri bir tema ayarlayarak en az sorun giderme gerektirir.

6. Storefront

Ücretsiz wordpress teması

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Wordpress Sahifa Teması İndir

Storefront ücretsiz WordPress WooCommerce teması. WooCommerce çekirdek geliştiricileri tarafından tasarlanan ve geliştirilen, WooCommerce ve popüler WooCommerce uzantıları ile sıkı sıkıya bir entegrasyona sahiptir.

Mağazanızı özelleştirmek için çeşitli düzen ve renk seçenekleri içerir. WooCommerce mağazanızı kolayca kurmanıza yardımcı olacak bir demo veri aktarıcısı, canlı tema özelleştirici desteği ve birden fazla widget hazır alanı vardır. Aynı zamanda, WooCommerce’in arkasındaki insanlar tarafından özel olarak yaratılan çeşitli çocuk temaları için ana tema olarak hareket eder.

7. Dijital Pro

Digital Pro, WooCommerce mağazaları için başka bir mükemmel WordPress temasıdır. Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiş olan WordPress hızı ve performansı için son derece optimize edilmiştir .

WooCommerce mağazaları, 3 widget alanı, özelleştirilebilir başlık ve sayfa şablonları için önceden biçimlendirilmiş şablonlar içerir. Tema kurulumu için özel bir tema seçenekleri sayfası ve canlı özelleştirici desteği vardır.

8. ProShop

ProShop, WooCommerce Storefront temasının çocuk teması. Aksesuar, giyim ve spor mağazaları için iyi bir uyum kılan şık bir kentsel tasarıma sahiptir.

Ebeveyn temasının tüm özelliklerini ve kendisinin bir kısmını da barındırır. Tüm tema seçeneklerine canlı özelleştirici aracılığıyla erişilebilir ve kurulumu oldukça kolaydır.

9. Hugo

Hugo her türlü çevrimiçi mağaza için güzel tasarlanmış bir WordPress WooCommerce teması. Bu son derece özelleştirilebilir tema, ürün bölümlerinizin ardından öne çıkan kaydırıcıyı içeren güzel bir ana sayfa düzenine sahiptir.

Sosyal medya, iletişim bilgileri ve içerik bulma özellikleri için özel widget’lar içerir. Birden fazla renk düzeninde mevcuttur ve tüm tema seçenekleri canlı tema özelleştirici kullanılarak kolayca özelleştirilebilir.

10. Hotel

Otel oteller, oda & kahvaltılar ve ağırlama servis sağlayıcıları için güzel bir WooCommerce WordPress temasıdır. Modern ana sayfa tasarımı, karşılama mesajı ve harekete geçirici mesaj ile büyük başlık görüntüsüne sahiptir.

Odalar, hizmetler ve daha fazla ürünleri eklemenize izin veren WooBookings Bundle’a ihtiyacınız olacak . Diğer önemli özellikler arasında özel kenar çubukları, çoklu pencere hazır alanları, özel başlık, arka plan ve daha fazlası bulunur. Özelleştirmesi kolay ve basittir.

Bu makalenin, çevrimiçi mağazanız için en iyi WooCommerce WordPress temalarını bulmanızda yardımcı olacağını umuyoruz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  En İyi AdSense Optimize WordPress Temaları
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu