Wordpress Temaları

En İyi Orta-Stil WordPress Temaları

Orta, okunabilirlik ve kullanıcı etkileşimi için optimize edilmiş temiz bir tasarım sunan popüler bir blog platformudur . Ancak Orta’nın kısıtlamaları nedeniyle, en çok merak uyandıran gazeteciler WordPress’i kullanmayı tercih ediyor. Bu yazıda, en iyi Orta düzey WordPress temalarını paylaşacağız, böylece WordPress’in gücüne sahipken Orta’nın görünümünü ve hissini yaşayabilirsiniz.

WordPress’i Kullanarak Orta Stil Bir Blog Oluşturma

Medium, makalelerinizi anında yayınlayabileceğiniz popüler bir yayın platformudur. Ancak, teknik olarak web sitenize sahip değilsiniz, çünkü Ortalamanın herhangi bir nedenle kapatması mümkün. 

Bu yüzden çoğu meraklı gazeteci ve blog yazarı WordPress kullanıyor. WordPress.org’un kullandığı tüm özgürlük ve özelliklerle birlikte sunulması nedeniyle, kendi kendini barındırılan WordPress.org’u kullanmanızı öneririz. WordPress.com vs WordPress.org karşılaştırmamıza bakın ).

Bir WordPress.org web sitesini başlatmak için bir alan adı ve WordPress barındırma hesabına ihtiyacınız olacak.

Bluehost’u kullanmanızı öneririz . Onlar resmi olarak tavsiye edilen WordPress hosting sağlayıcılarından birisidir ve WPBeginner kullanıcılarına% 60 indirim sağlayan ücretsiz bir alan sunmaktadır.

Bu, web sitenizde kullanabileceğiniz en iyi Orta ölçekli WordPress temalarına bir göz atalım.

Not: Bu temalardan bazıları tam olarak Medium gibi görünmeyebilir. Ancak, temiz tipografi, artırılabilir okunabilirlik, çok sayıda beyaz alan, minimalizm ve dağınık olmayan düzen gibi aynı tasarım uygulamalarını takip ediyorlar.

1. Medium

Medium, blog yazarları, yazarlar ve yayıncılar için tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Masaüstünde üç sütun düzeni ve mobil ve tablet cihazlarda tek bir sütun düzeni bulunuyor.

Daha az tema seçeneği ile kutunun dışında çalışmak için tasarlanmıştır. Özel logo yüklersiniz, vurgulayıcı renkleri seçer, özel CSS’yi ve özelleştirici aracılığıyla daha fazlasını eklersiniz . Resimler, video yerleştirmeleri ve fotoğraf galerileri gibi tüm medya formatlarını destekler . Kullanımı çok kolay ve tema kurulumu ile uğraşmadan yazmaya başlamanıza yardımcı olacak bir başlangıç ​​kılavuzu içeriyor.

2. Simfo

Simfo , temiz beyaz alanlar ve güzel tipografi ile bir WordPress blog teması. Üstte güzel bir içerik kaydırıcısı ve içeriğinizin altında filtrelenebilir bir ızgarası var.

Diğer dikkat çekici özellikler arasında 8 renk şeması, çoklu yazı düzenleri, sosyal medya simgeleri, altbilgi widget’ları ve daha fazlası bulunur. Web sitenizi hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olacak özel bir tema seçenekleri paneline sahiptir.

3. Suisen

Suisen bloglar, portföy, sanatçılar ve haber siteleri için uygun minimalist bir WordPress teması. Eşsiz tipografi için Roboto Mono yazı tipini kullanan temiz siyah beyaz bir düzen vardır.

Widget’ları ana sayfanın kurulumuna sürükleyip bırakmanıza olanak tanıyan widget’lı bir ana sayfa düzeni içerir. Canlı özelleştiricideki özel widget’ları ve birçok özelleştirme seçeneğini içerir. Tüm popüler sayfa oluşturucu eklentileriile çalışır ve web sitenize bir çevrimiçi mağaza eklemek için de kullanılabilir .

4. ELEGANT

Zarif yaşam tarzı bloglar, vloglar ve yazarlar için uygun güzel ve duyarlı bir WordPress teması. Sayfaları kolayca düzenlemenizi ve kendi düzenlerinizi oluşturmanızı sağlayan güçlü bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ile birlikte gelir .

Yayınlarınız için çoklu düzenler, çoklu başlık stilleri, güzel görüntü filtreleri ve bir portföy bölümü içerir. Tüm tema seçenekleri, yeni başlayanlar için kullanımı oldukça kolaylaştıran düzgün bir şekilde düzenlenmiştir.

5. Corner

Köşe, herhangi bir karmaşa olmadan içeriğinizi daha fazla sergilemenizi sağlayan minimal bir düzen ile yaratıcı profesyoneller için bir WordPress temasıdır.

Bu e-ticaret hazır ve istediğiniz herhangi bir renk kullanmanızı sağlar. Widget’lı düzen ve özel widget’larla, ana sayfanızı dakikalar içinde kolayca kurabilirsiniz. Sosyal medya entegrasyonu için destek içerir ve tüm büyük WordPress eklentileriyle test edilmiş olarak çalışır.

6. Chatter

Chatter, dergi web siteleri , bloglar ve portföyler için uygun bir orta stil WordPress temasıdır . 3 kaydırıcı stili, çoklu renk şeması, farklı başlık stilleri ve çoklu düzenler ile birlikte gelir.

Tipografi için tasarımla harika çalışan farklı özel fontlar seçmenizi sağlar. Ayrıca, bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, tek tıklatmayla demo yükleyici ve daha hızlı kurulum için özel tema seçenekleri paneline sahiptir.

7. Monochrome

Monokrom, minimalist bir tasarıma sahip, orta ölçekli bir WordPress temasıdır. Çok sayıda beyaz alan ve net tipografi ile sade siyah-beyaz bir tasarım kullanır. Sadelik, içeriğinizi ve resimlerinizi ortaya çıkarır ve daha keyifli bir okuma deneyimi yaratır.

Genesis tema çerçevesi üzerine kurulmuştur ve özel başlıklar, widget’lı ana sayfa, dört widget alanı ve tam WooCommerce desteği içerir. Ayrıca fiyatlandırma ve açılış sayfaları için şablonlar içerir .

8. Eagle

Kartal minimalist bir portföy WordPress teması , bir blog veya yaşam tarzı web sitesi için güzel bir seçimdir . Ana sayfasında üst kısımda bir karşılama mesajı, ardından portföy öğelerinin duvar kağıdı veya blog yayınlarınız bulunmaktadır.

Google yazı tipleri, iletişim formu eklentisi , hakkımızdaki şablonlar ve ayrı bir blog sayfası için destek içerir . Tek tıkla demo düzenleyici ve daha kolay bir tema seçenekleri sayfası ile birlikte gelir.

9. Maker Pro

Maker Pro, okunabilirlik ve kullanılabilirlik üzerine yoğun odaklanan bir Genesis çocuk teması. Kişisel bloglar, portföyler ve dergi web siteleri için mükemmel kılan tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında çarpıcı görünüyor.

Özel başlık, tam genişlikte sayfa şablonu , tam genişlikte kapak resimleri ve güzel başlıklar içerir. Kutunun dışında çalışır ve tema kurulumu oldukça basittir.

10. Latest

Son yazarlar , dergi web siteleri ve çevrimiçi mağazalar için minimalist bir WordPress teması . Ürün veya içeriğinizi öne ve ortada tutan güzel ana sayfa tasarımlarına sahiptir.

Öne çıkan yayınları ve sayfaları en üste koyabileceğiniz güzel bir blog şablonuna sahiptir. Tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı incelikle inceler ve bunları güzelce görüntüler. Birçok özelliğe rağmen, kullanımı ve kurulumu çok kolaydır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu