Wordpress Temaları

Sivil Toplum Kuruluşları için En İyi WordPress Temaları

Sivil toplum kuruluşları için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz?

Sivil toplum kuruluşları için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Hayır kurumları ve kar amacı gütmeyen web siteleri, bağış hedeflerini yönetmek için araçlarla çekici bir sunum gerektirir. Bu makalede, size maksimum bağış almanıza ve bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacak sivil toplum kuruluşları için en iyi WordPress temalarını göstereceğiz.

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş için Web Sitesi Hazırlama

WordPress, dünya çapında sivil toplum kuruluşları arasında en popüler web sitesi oluşturucusudur . Öyle ücretsiz ve açık kaynak size sağlam bir online varlığı için ihtiyaç özgürlük ve esneklik sağlar.

Sadece açık olmak gerekirse, iki WordPress sürümü vardır. WordPress.com, barındırılan bir çözüm ve WordPress.org da kendi kendini barındırılan WordPress olarak da bilinir. 

Kendinden barındırılan WordPress.org’u kullanmanızı öneririz. WordPress’in tüm özelliklerine (herhangi bir kısıtlama olmaksızın) kutudan çıkmanızı sağlar.

Kendinizi barındırılan WordPress web sitenizi başlatmak için bir alan adı ve WordPress barındırma hesabına ihtiyacınız olacak.

Web sitenizde kullanabileceğiniz sivil toplum kuruluşları ve hayır kurumları için en iyi WordPress temalarına bir göz atalım.

1. Philanthropy

Hayırseverlik özellikle sivil toplum kuruluşları ve hayır kurumları için tasarlanmış bir WordPress teması. Entegre bağış ve bağış toplama sistemi ile etkileyici bir tasarıma sahiptir.

Çarpıcı bir ilk izlenim yaratmak için üç kaydırıcı stili içerir. Kullanıcı katılımını en üst düzeye çıkarmak için stratejik konumlardaki eylemlere çağrı yapar . Diğer özellikler arasında entegre etkinlik yönetimi sistemi, takvim, Google Haritalar, sınırsız özelleştirme seçenekleri ve güçlü sürükle ve bırak sayfa oluşturucu yer alır .

2. Outreach Pro

Sosyal Yardım Pro sivil toplum kuruluşları, hayır kurumları ve dini kuruluşlar için güzel tasarlanmış WordPress teması. Kaya katı WordPress hızını ve performansını sağlayan Genesis çerçevesinin üzerine kurulmuştur .

Arşivler, blog bölümü ve bir açılış sayfası şablonu için sayfa şablonları içerir. Diğer özellikler arasında, özelleştirilebilir başlıklar, tema seçenekleri paneli ve öğeleri web sitenize sürükleyip bırakmak için birden fazla widget hazır alanı bulunur.

3. Creed

Creed, dini, sivil toplum kuruluşları ve hayır kurumları için şaşırtıcı derecede güzel bir WordPress teması. Daha büyük bir tema paketinin parçasıdır ve 23 hazır web sitesi, entegre sayfa oluşturucu ve 1 tıklama demo yükleyici içerir.

Bağışlar, etkinlik yönetimi, fotoğraf galerileri , sınırsız renkler ve çoklu düzen seçenekleri içerir. Kurulum sürecinde size yol göstermek için özel bir tema seçenekleri paneli ile kullanımı süper kolaydır.

4. Charity Foundation

Charity Vakfı, sivil toplum kuruluşları ve hayır kurumları için bir WordPress bağış toplama teması. Bir defalık veya yinelenen bağışları kabul etmek için yerleşik bir sisteme ve yardımınız için çevrimiçi mağaza eklemek için WooCommerce desteğine sahiptir .

özel posta türü , 15 özel widget, çoklu düzen kombinasyonları ve kullanıma hazır çocuk teması içerir. Kullanımı kolaydır ve özel tema ayarları sayfasına sahiptir.

5. Hope

Umut, STK’lar, kiliseler ve hayır vakıfları için süper esnek bir WordPress temasıdır. 1 tıklama ile kurulabilecek düzinelerce hazır tasarım içerir. Tüm şablonlar görsel bir sayfa oluşturucu ile kolayca özelleştirilebilir.

Bağışlar, etkinlik yönetimi ve iletişim formu entegrasyonları ile birlikte gelir . SEO ve performans için kurulumu ve optimize edilmesi süper kolaydır.

6. Social Welfare

Sosyal Refah, bağış toplama, STK’lar ve hayır kurumları için güzel bir WordPress temasıdır. Güzel CSS animasyonları ve paralaks arka plan efektleriile modern bir ana sayfa düzeni içerir .

Bir ile gemileri prim kaydırıcı eklenti ve görsel sayfa oluşturucu. 1 tıklama demo yükleyici ve basit bir tema ayarları paneli ile kurulumu kolaydır.

7. Nayma

Nayma, tek bir pakete dahil olan hazır hazır web sitelerine sahip, düşünceli bir şekilde tasarlanmış çok amaçlı WordPress temasıdır. Web sitenizi demo içeriğiyle tamamlamak için tek tıklamayla yüklenen programcıyı içerir.

Tasarım için modüler bir yaklaşım kullanır ve kendi sayfa düzenlerinizi oluşturmak için sadece sürükleyip bırakabileceğiniz birkaç modülle birlikte gelir. Bu WooCommerce hazır ve çok dilli web siteleri oluşturmak için de kullanılabilir .

8. Zeko

Zeko hayır kurumları ve sivil toplum kuruluşları için harika tasarlanmış bir WordPress teması. Esnek seçeneklerle temiz ve profesyonel bir tasarıma sahiptir. Tüm tema seçenekleri, web sitenizin canlı bir önizlemesi ile tema özelleştirici kullanılarak kolayca ayarlanabilir.

Göze çarpan özellikler arasında 5 sayfa şablonu, çoklu sütun ızgarası ve esnek kenar çubukları içeren blog, sınırsız renkler, WooCommerce, BuddyPress ve bbPress desteği bulunur .

9. Grassroots

Grassroots sivil toplum kuruluşları ve bağış toplama web siteleri için başka bir mükemmel WordPress temalarıdır. Ana sayfada, son derece ilgi çekici açılış sayfaları oluşturmanıza olanak tanıyan tam ekran video arka planları bulunur.

Bağış toplama ve bağışlar için tema, WooCommerce, iletişim formu ve bağış eklentilerini destekler. Diğer dikkat çekici özellikler arasında öne çıkan içerik , personel ve sponsor bölümleri, özel logo yüklemesi ve çoklu renkler bulunur.

10. Nonprofit

Umut, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, fon verenler ve yardım siteleri için başka bir harika WordPress temasıdır. Başlıkta bir harekete geçirme çağrısı, ardından sosyal profiller, gezinme menüleri ve tam genişlikte bir kaydırıcı bulunan modern bir ana sayfa sunar .

Etkinlikler ve organizatör posta türleri, iletişim formu sayfası , kısa kodlar ve daha fazlasını içerir. Canlı tema özelleştiricisini kullanarak tema ayarlarını kolayca düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

11. Forward

İleri, özellikle kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için tasarlanmış basit ve zarif bir WordPress teması. Kendi logonuzu, renkleri, yazı tiplerini ve daha fazlasını kolayca eklemenizi sağlar. İlgi çekici bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm seçenekleri içerir.

Diğer önemli özellikler arasında WooCommerce desteği, e-posta kayıt formu , personel profilleri, sponsorlar ve canlı tema özelleştirici desteği bulunur. Mutlak yeni başlayanlar için bile kolay ve hızlı kurulum.

12. Maisha

Maisha, STK’lar, refah ve hayır kurumları için temiz ve modern bir WordPress sivil toplum kuruluşudur. Çoklu kaydırıcı stilleri, üstbilgiler ve düzen ayarları ile modern bir ana sayfa içerir. Ayrıca 15 sayfa şablonları, blog bölümü ve canlı tema özelleştirici ile güçlü seçenekler içerir.

Bu WooCommerce destekler WPML ve tamamen bir çeviri hazır . En iyi WordPress kaydırıcısı olan Soliloquy ile birlikte gelir .

13. Foundation

Vakıf başka bir mükemmel WordPress sivil toplum kuruluşudur. Para toplamak ve kitleleri meşgul etmek için tasarlanan bu program, hem ana sayfada yer alan katın üstünde bulunan iki harekete, ardından da önemli bir karşılama mesajı içeriyor.

Sosyal medya entegrasyonu, özel logo yüklemesi, sponsorlar bölümü ve bağış formunuzla entegre etmek için kolay şablonlar içerir . Kolay kişiselleştirme seçenekleri ile basit ve hızlı bir kurulum sunar.

14. Maranatha

Maranatha, dini, spirtual ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için muhteşem bir WordPress teması. Ses, video, PDF ve metin dosyalarını yükleyebileceğiniz yerleşik vaaz yönetim alanıyla birlikte gelir. Kitaplığınızı ayrıca konulara ve kitaplara göre de düzenleyebilirsiniz.

Modern ana sayfası, kullanıcıların tam ekran görüntüsünü veya video başlığını, ardından da kullanıcıların ana sayfayı aşağı kaydırdıkça paralaks etkisi sergiliyor. Ayrıca farklı yerler, etkinlik takvimi ve haber veya blog sayfası bölümleri ile birlikte gelir .

15. Benevolent

Kar amacı gütmeyen kuruluşlar için ücretsiz bir WordPress teması arıyorsanız, Benevolent’e bir göz atın. Bu çok yönlü tema, güzel kaydırıcıya, özel menüye ve harekete geçirici mesaja sahip modern bir ana sayfaya sahiptir.

Dört üstbilgi alanı ve bir sağ kenar çubuğu vardır ve son gönderiler, popüler yayınlar , sosyal medya ve özellikli yazı için dört özel widget içerir . Ayrıca daha hızlı sayfa yüklemeleri için çeviri hazır ve optimize edilmiştir.

16. Ultra

Ultra, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar dahil her türlü web sitesine uygun, çok amaçlı bir WordPress mega temasıdır. Dakikalar içinde ilgi çekici web siteleri oluşturmanıza yardımcı olmak için önceden hazırlanmış 9 web sitesi, 1 tıklama demo içerik yükleyici ve görsel sayfa düzenleyicisi ile birlikte gelir.

Bu içerir animasyonlu sayaçları , ilerleme çubukları, iletişim formu, Google Maps, fiyatlandırma tablolar ve daha fazlası. Öyle eTicaret hazır ve acemi dostu.

17. Exodus

Exodus, dini ve manevi organizasyonlar için güzel bir WordPress temasıdır. Bu ilgi çekici kaydırıcı ve harekete geçirici mesaj ile profesyonel bir anasayfa. Ayrıca tam multimedya desteğine sahip bir vaaz yönetim bölümü de içerir.

Ayrıca bakanlıklar, personel ve gönüllü profilleri, etkinlikleri, yerleri, vb. Ekleyen bölümleri vardır. Teknik olmayan kullanıcılar tarafından bile basit ve esnek özelleştirme ayarlarıyla kolayca kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

18. Charity Review

Charity Review STK’lar, kilise web siteleri ve hayır kurumları için mükemmel bir ücretsiz WordPress sivil toplum kuruluşudur. Profesyonel temiz tasarım ve esnek seçeneklerle, kutudan ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Göze çarpan özellikler arasında özel menü, sosyal medya entegrasyonu, harekete geçirici mesaj bloğu, banner kaydırıcı, referans bölümleri ve daha fazlası yer alır. Farklı bölümler için çoklu sayfa düzenleri vardır. Tüm tema seçenekleri, kullanımı oldukça basit kılan canlı tema özelleştirici altında düzgün bir şekilde düzenlenmiştir.

19. Pena

Pena kar amacı gütmeyen kuruluşlar için esnek bir WordPress teması. Görsel olarak çekici bir sunumla para toplamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ziyaretçileriniz için benzersiz bir deneyim oluşturmanıza yardımcı olmak için birden çok kaydırıcı düzen, başlık stili ve ana sayfa düzeni ayarları sunar.

12 sayfa şablonu, WooCommerce desteği, bağış formu desteği, e-posta abonelikleri ve daha fazlası var. Web sitenizin her yönüne ince ayar yapmak için kapsamlı ayarlarla düzgün bir kurulum süreci sunar.

20. Saved

Kaydeder dini ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için çok modern görünümlü bir WordPress teması sunuyor. Google haritaları ile sürükle ve bırak ana sayfa düzeni, video arka planı, kaydırıcı ve iletişim ayrıntıları widget’ı içerir.

Kilise web siteleri, Web sitenize vaazlar ve multimedya kütüphanesi desteği ekleyen Tema’nın arkadaşı kilise içerik eklentisini kullanabilir. Ayrıca yapışkan navigasyon menüsü , özel renkler, özel widget’lar, tipografi ve özel logo desteği içerir.

21. The Core

Çekirdek, her türlü birey ve organizasyon için hazır çok sayıda WordPress temasının bir mega paketidir. Bu tasarımlardan herhangi biri demo içeriği de dahil olmak üzere 1 tıklama ile kurulabilir. Bunu daha da kolaylaştırmak için, bu tasarımların her biri yerleşik görsel sayfa düzenleyicisi ile kolayca düzenlenebilir.

Başlık stilleri, düzen türleri, güzel animasyonlar ve kaydırma efektleri sayısız kombinasyonları ile sınırsız tasarım olanakları sunuyor . Ayrıca kullanmak istediğiniz özellikleri eklemek veya kaldırmak için basit açma / kapama düğmelerine sahip güçlü bir özel tema seçenekleri sayfası ile birlikte gelir. Bu süper kolay ve yeni başlayanlar asgari çaba ile profesyonel web siteleri oluşturmanıza yardımcı olur.

Bu makalenin sivil toplum kuruluşları için en iyi WordPress temasını bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu