Wordpress Temaları

En İyi AdSense Optimize WordPress Temaları

AdSense Optimize WordPress Temaları,Bu yayını okurken, AdSense’ten para kazanmakla ilgilendiğinizi varsayabilirim.Bu doğru mu?

AdSense online para kazanmak için mükemmel bir yoldur. Ancak, AdSense’ten para kazanmak için, reklam yerleştirme, reklam rengi ve diğer pek çok şey gibi şeyleri optimize etmeniz gerekir.

Her zaman bu AdSense WordPress eklentilerinden herhangi birini kullanabilirsiniz , ancak AdSense gelirini artırmaya yardımcı olan çok sayıda özel premium WordPress teması vardır.

Not: en iyi wordpress barındırma hosting sitesi arıyorsanız bizim tavsiyemiz turhost firmasıdır istersen buradan wordpress hosting paketini incele.

Bu temalar, reklamlarınızda daha yüksek bir TO elde etmek için özellikle oluşturulur ve içeriğinizin en yüksek ödeme yapan reklamları oluşturduğundan emin olun.

Şu anda kullanabileceğiniz en iyi AdSense WordPress temalarından oluşan bir koleksiyon oluşturdum.

Bu temalar, web sitenizi reklam göstermek için daha uygun hale getirmek için stratejik reklam konumları ve diğer ince optimizasyonlarla gelir.

AdSense için profesyonelce optimize edilen 11 en iyi WordPress temasını size tanıtacağım. Listede birer birer gezin ve hangi temanın sizin için en uygun olduğunu öğrenin.

Yüksek Kazanç İçin En İyi Premium WordPress Adsense Temaları ve Şablonları:

1. MyThemeShop tarafından AdSense Teması

Bu, reklamlarınızdan daha fazla kazanç elde etmek için en yeni ve en iyi AdSense WordPress temalarından biridir. Bu tema çok benzersiz olan birçok gelişmiş özellik ile birlikte geliyor.

Bu özelliklerden biri , bir reklam engelleyici eklentisi olan herhangi bir ziyaretçiye bir pop-up gösteren bir reklam engelleyici tekniğidir . Ardından, kullanıcının blogunuz için reklam engelleyiciyi devre dışı bırakmasını ister.

Reklam engelleyici özelliği, tek bir gönderinin içeriğini gizleme veya yalnızca bir reklam yayını kullanarak bir uyarı gösterme seçeneği dahil olmak üzere birçok şekilde yapılandırılabilir.

Aşağıdaki videoda, bu özel AdSense WordPress temasının en iyi özelliklerinden bazılarını görebilirsiniz:

Bu bir tema, belirli bir niş blog için kullanabileceğiniz 8 güzel, önceden tanımlanmış düzen ile birlikte geliyor.

  1. Teknik blog
  2. Moda blogu
  3. Yemek blogu
  4. Spor blogu
  5. Bebek blogu
  6. Fitness blogu
  7. Haber blogu
  8. Online alışveriş blogu

AdSense’ten daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olacak bir tema arıyorsanız, bu, AdSense blog yazarları için en iyi WordPress temasıdır.

Daha fazla bilgi edinin / İndirin

2. Admania: Reklam dostu bir WordPress Teması

ThemeForest’te 241’den fazla satış ve 5/5 ortalama puanla Admania, en iyi AdSense hazır WordPress temalarından biridir. Bu tema, bloglarını AdSense’ten veya başka bir içeriğe dayalı reklamdan para kazanan blogcular için uygundur. AdSense’i bir WordPress bloguna eklerken karşılaştığım zorluklardan biri de ana sayfaya reklam ekleme seçeneğidir.

Admania , reklamı ana sayfaya yerleştirmek için canlı düzenleyiciyi kullanmanıza izin verir. Örneğin, ana sayfada veya kenar çubuğunda iki yayın arasında reklam eklemek isterseniz, bunu birkaç saniye içinde yapabilirsiniz. Bu tema, ana sayfanızı özelleştirmek için üç farklı düzen sunuyor. Özellikle birden çok blog oluşturuyorsanız, bu bir tema her birine benzersiz bir kimlik verecektir.

Burada gerçekten ilginç olan şey; herhangi bir eklenti olmaksızın reklam kodları ekleyebilirsiniz. Tema reklam paneli gelişmiş ve kullanıcı dostu. Admania, AdSense dostu olmanın yanı sıra, önemli SEO sinyalleri olan şema işaretlemesine sahiptir ve çok hızlı bir WordPress temasıdır. Tema maliyeti sadece 44 $ ve geliştirici desteği mevcut alıcılar tarafından şimdiden övgüyle karşılandı.

Daha fazla bilgi edinin / İndirin

3. Truemag: AD ve AdSense Optimize Edilmiş Dergisi

Para kazanma konusuna odaklanan inTruemag, eksiksiz bir AdSense optimizasyonuylamükemmel bir WordPress temasıdır  Farklı reklam alanları, genel web sitesi tasarımıyla mükemmel bir uyum sağlayan çeşitli stratejik noktalarda yer almaktadır.

Ön sayfadaki kenar çubuğunun yanı sıra blog yayınlarında da çeşitli reklam yerleri var.

Yerleşik AdSense reklam birimleri tamamen yanıt veriyor. Bu, reklamlarınızın tüm cihaz türlerinde görünebileceği anlamına gelir . Bu retina hazır tema WooCommerce entegrasyonu ile geldiği için, web sitenizdeki bir çevrimiçi mağazayı da kolayca düzenleyebilirsiniz. Ayrıca , tema seçenekleri bölümünden özel bir düzen, renk kaplamaları, yazı tipi simgeleri ve sınırsız kenar çubukları da seçebilirsiniz .

Truemag 59 $ fiyatlı.

Daha fazla bilgi edinin / İndirin

4.  IsleMag Ücretsiz WordPress Tema

IsleMag, bir blog yazıcısının AdSense ile para kazanmasını kolaylaştıran popüler bir ücretsiz WordPress temasıdır.

Bu tema 3000’den fazla kez indirildi ve popüler bir AdSense dostu dergisi WordPress teması.

Duyarlı bir tasarımla, mobil ve tablet trafiğinizden en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Ancak, AdSense kazançlarınızı en üst düzeye çıkarmak için duyarlı AdSense reklam birimlerini kullanmanızı öneririz .

Ana sayfanızdaki belirli bir gönderiyi vurgulamak isterseniz, dahili Carousel Slider’dan yararlanın.

Bu tema hakkında en çok sevdiğim şey, WordPress’in en son sürümüyle uyumluluğu sağlamak için ne sıklıkta güncellendiğidir.

Ücretsiz dergi tarzı bir AdSense WordPress teması arıyorsanız, IsleMag ideal bir seçimdir.

 Daha fazla bilgi edinin / İndirin

5. Grimag: AD Optimize Dergisi

Grimag editörler ve yayıncılar için mükemmel bir WordPress dergisi teması.

Tema geliştiricileri, maksimum para kazanma çıktısı için Grimag’ı optimize etti. Mevcut reklam yerleri, genel tasarıma uyacak şekilde stratejik olarak konumlandırılmıştır. Bu temayı kullanarak, çekici reklamlar gösterebilir ve içeriğinizden çok fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Grimag’ın ilginç bir özelliği de sabit kenar çubuğudur. Kenar çubuğunu kullanarak site genelinde reklamları kolayca görüntüleyebilirsiniz . Bu temanın tamamen duyarlı düzeni, web sitenizin herhangi bir ekran boyutunda harika görünmesini sağlar.

Retina hazır WordPress tema  çok desteklenen diğer dillere tercüme edilebilir.

Grimag teması 59 dolara satılıyor.

 Daha fazla bilgi edinin / İndirin

6. TruePixel

Ön sayfada birden çok reklam konumu, tek gönderi ve sayfalar içeren TruePixel, başka bir çekici WordPress temasıdır.

AdSense için tamamen optimize edilmiş olan bu tema , ziyaretçilerinizden daha iyi bir TO ve TBM elde etmenize yardımcı olur . TruePixel’in parlak tasarımı, haber, dergi ve eğlence siteleri oluşturmak için mükemmel bir seçimdir.

Tam olarak yanıt veren tema, popüler veya yeni yayınları göstermek için kullanılabilecek geniş bir “özellikli” bölümle birlikte sunulur . Hızla optimize edilen bu tema, sayfaları daha hızlı yükleyerek, daha iyi arama motoru sıralamanıza ve gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunmanıza yardımcı olur.

TruePixel temasını 59 $ karşılığında alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin / İndirin

7. HaberlerOnline

Tamamen duyarlı NewsOnline teması, benzersiz bir stil ve zerafet karışımı ile sağlanır.

Bu temanın göz alıcı tasarımı, ziyaretçilerinizin ilgisini anında çekmenizi sağlar. Web sitenizde çok fazla içerik görüntülemek ve ondan biraz para kazanmak istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seçim olabilir.

NewsOnline, maksimum dönüşüm elde ettiğinizden emin olarak, ziyaretçilerin dikkatini dağıtmayan akıllıca konumlandırılmış reklam alanlarını içerir. Bu SEO-optimize tema ayrıca paralaks efektleri, bir off-canvas mobil menüsü, sosyal medya düğmeleri ve çok sayıda kısa kod ile geliyor.

NewsOnline temasını 59 dolara alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin / İndirin

8. GoMedia

Özel reklam yerleri olan bir haber, dergi veya blog teması arıyorsanız , GoMedia sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

Varsayılan olarak, ana sayfa dört reklam konumu içerir . Herhangi birisini devre dışı bırakmak ve / veya web sitenizin diğer yerlerinde yeni reklam konumları eklemek mümkündür.

Bu temanın gelişmiş kontrol paneli, web sitenizin çeşitli ayarlarını tek bir yerden kontrol etmenizi sağlar. Tema paketi, Twitter ve Flickr dahil olmak üzere birkaç özel widget ile birlikte geliyor. Ayrıca, tam genişlik, arşiv ve diğer sayfalar için özel sayfa şablonlarından seçim yapabilirsiniz.

GoMedia teması 39 ABD dolarıdır.

Daha fazla bilgi edinin / İndirin

9. Nominal

Bir sonraki blog siteniz için de bazı reklamları gösteren basit bir WordPress teması istiyorsanız, Nominal’i kesinlikle en iyi seçeneklerden biri olarak düşünmelisiniz.

Bu temanın varsayılan düzeni , menünün hemen sağında ve sağ kenar çubuğunun üstünde bir HTML veya resim başlığı içerir . Blogunuzun sponsorları varsa, bunları kolayca kenar çubuğunda gösterebilirsiniz.

Varsayılan reklamların yanı sıra, tema widget’ını düzenlemek zorunda kalmadan reklamlarıçeşitli konumlara yerleştirmek için özel widget’ları kullanabilirsiniz . Bu SEO dostu tema, sayfalarınızı mümkün olan en hızlı sürede yüklemek için de optimize edilmiştir .

Nominal temayı 59 dolara alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin / İndirin

10. DizzyMag: Optimize Edilmiş Reklam ve İnceleme – AdSense Hazır

Sitenin üstünde büyük bir reklam alanı ve ana sayfadaki iki reklam konumuyla, DizzyMag, WordPress için AdSense’e hazır mükemmel bir dergi, haberler veya blog temasıdır.

Duyarlı reklam birimleri ve stratejik etkin noktalar, para kazanma çabalarınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

DizzyMag ayrıca tam özellikli bir inceleme ve değerlendirme sistemi ile birlikte geliyor Bu özelliği kullanarak , sık kullandığınız ürünlerin ve / veya hizmetlerin ayrıntılı bir incelemesinikolayca yayınlayabilirsiniz . Tema aynı zamanda WooCommerce’i de desteklediğinden, web sitenizde bir çevrimiçi mağaza da ekleyebilirsiniz.

Zengin özellikli DizzyMag teması 59 dolardan fiyatlandırılıyor.

Daha fazla bilgi edinin / İndirin

11. GOLIATH: Reklamlar Optimize Edilmiş Haberler ve Yorumlar Dergisi

Goliath güzel dergisi WordPress siteleri oluşturmak için tamamen duyarlı bir reklam optimize WordPress teması Entegre kontrol paneli, Google AdSense’i veya diğer reklamları ana sayfada üç ayrı konumda görüntülemenizi sağlar. Bu tema, Revolution Sliderve Visual Composer ile geldiği için, ziyaretçileriniz için kolayca göz alıcı bir düzen oluşturabilirsiniz.

Tema paketi, bir derecelendirme sistemi, özet özellikleri ve geliştirilmiş inceleme ekranı seçeneklerini içerir.

Bu  çok dilli tema  da tam WooCommerce ve bbPress desteği ile geliyor . Tema paketi PSD dosyalarını içerdiğinden, web sitenizin görünümünü kolayca özelleştirebilirsiniz.

Goliath temasını 62 $ karşılığında alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin / İndirin

12. Flick

Flick, akıllıca konumlandırılmış reklam alanlarına sahip bir blog, kişisel veya portföy sitesi oluşturmak için minimal, basit bir WordPress temasıdır Üst banner, kenar çubuğu reklam konumu ve sponsorun bölümü, genel tasarımla mükemmel bir uyum sağlar. Medyaya güçlü bir şekilde odaklanan bir tema arıyorsanız, bu sizin için 90 $ ‘lık bonusun dahil olduğu mükemmel bir seçim olabilir.

Twitter’ın Bootstrap çerçevesini temel alan Flick,  sitenize maksimum arama motoru pozlaması sağlamak için tamamen duyarlı ve SEO optimizasyonlu bir temadır . Bu temanın güçlü seçenekler paneli, web sitenizin çeşitli ayarlarını özelleştirmenizi sağlar. Özel widget’ları da çok kullanışlı bulacaksınız.

Flick temasını 59 $ karşılığında alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin / İndirin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu