Wordpress Temaları

WordPress Teması Satan Güvenilir Siteler

WordPress Teması Satılan Güvenilir Siteler ve En iyi E-Ticaret WordPress tema mağazaları hangileri hakkında sık sık sorular geliyor. Güvenilir bir ticari WordPress tema şirketinden bir tema almak size kalite ve destek hakkında rahatlık verir. Bu yazıda, satış sonrası destek ve güncellemelerle mükemmel temalar sunan en iyi ticari WordPress tema dükkanlarını paylaşacağız.

WordPress.org’un tema dizininde yüzlerce ücretsiz WordPress teması bulunmaktadır. Bu ücretsiz temalar harika olsa da, daha az özellik ve sınırlı destek sunuyorlar.

Bu, ticari WordPress tema dükkanlarının geldiği yer. Bu WordPress tema şirketleri, çok daha fazla özelliğe sahip premium WordPress temaları sunuyor. Ayrıca destek ve düzenli tema güncellemeleri sunuyorlar.

Piyasadaki en iyi ticari WordPress tema mağazaları aşağıdadır.

1. MojoMarketplace

MojoMarketplace uzun zamandır etrafta. Premium bir WordPress tema şirketi olarak başladılar ve en iyi geliştiricilerin WordPress temalarını ve eklentilerini sattıkları büyük bir çevrimiçi pazara dönüştüler.

Kategoriler ve etiketler halinde düzenli bir şekilde organize edilmiş büyük bir WordPress temaları koleksiyonuna sahiptir. Ayrıca, sektörünüzle eşleşen temaları hızlıca bulmanıza yardımcı olacak kullanışlı bir arama özelliğine de sahiptir.

Web sitelerindeki her öğenin, tema geliştiricilerinin müşterilere doğrudan destek sağladıkları bir destek forumu vardır. Tüm temalar iyi bir şekilde belgelenmiştir ve hatta bazılarının web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak video eğitimleri de vardır.

Fiyatlandırma: Temalar, $ 49 ve $ 59 arasında fiyatlandırılır; bu, tema geliştiricisinin sağladığı bir yıllık destek ve güncellemeleri içerir.

2. StudioPress

İlginizi Çekebilir

StudioPress , en tanınmış ticari WordPress tema dükkanlarından biridir. Tüm temaları, çoğu WordPress geliştiricisinin kalite kodu ve rock katı performansı için güvendiği kendi Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir .

Tema mağazası ayrıca üçüncü taraf geliştiriciler tarafından oluşturulan Genesis çocuk temalarını da içerir . Bu temalar, kalite ve mükemmeliyet standartlarını takip etmek için StudioPress ekibi tarafından incelenir.

Fiyatlandırma: tema + Genesis çerçevesi için 129 $ ‘dan başlıyor . Bu size detaylı öğreticilere ve sınırsız güncellemelere erişmenizi sağlar. Ayrıca Pro Plus üyeliğini 499,95 dolar indirimli fiyattan satın alabilir ve tüm temalarına erişebilirsiniz.

3. Elegant Themes

Elegantthemes Temalar , en eski ve en tanınmış WordPress tema firmalarından biridir. Uzun zamandır etraftalar ve kesinlikle onların eşyalarını biliyorlar.

Her tür web sitesi için güzel tasarlanmış WordPress temaları içeren büyük bir koleksiyona sahipler. Her tema aynı zamanda piyasadaki en iyi WordPress sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisinden biri olan kendi Divi Builder’larına erişmenizi sağlar .

Fiyatlandırma: Zarif Temalar hakkında en iyi bölüm onların fiyatlandırmasıdır. 89 $ için tüm temalarını ve eklentilerini 1 yıllık destek ve güncellemelerle edinebilirsiniz. 249 $ için tüm temalarına ve eklentilerine ömür boyu erişim elde edersiniz.

4. CSSIgniter

CSSIgniter bir başka popüler WordPress tema mağazası. Onlar  , dergi, blog, otel ve haber siteleri için güzel tasarlanmış WordPress temaları geniş bir koleksiyon sunuyor .

Tüm temaları kurulum, çeviri hazırlığı ve hız ve performans için son derece optimize edilmiş oldukça kolaydır .

Fiyatlandırma: 49 $ karşılığında tek bir tema satın alabilir veya tema kulübüne 69 $ karşılığında katılabilirsiniz. Bu, 1 yıllık güncellemelere ve desteğe erişmenizi sağlar.

5. TeslaThemes

TeslaThemes işletmeler, bloglar ve e-ticaret web siteleri için modern WordPress temaları sunuyor . Onlar farklı kategorilerde düzgünce organize 67 WordPress temaları bir koleksiyona sahip.

Tüm temaları, çarpıcı animasyonlar, paralaks arka planları ve net tipografi ile modern tasarımlara sahiptir . Bu temaların kurulumu kolaydır ve adım adım talimatlarla ayrıntılı belgelerle birlikte gelir.

Fiyatlandırma: 1 yıllık destek ve güncellemelerle 58 $ ‘a tek bir tema veya tüm temaları 99 $ karşılığında satın alabilirsiniz. 189 $ için tüm temalarına ömür boyu erişim satın alabilirsiniz.

6. ArrayThemes

ArrayThemes, güzel bir WordPress temaları koleksiyonu sunar. Tüm WordPress temalarının en dikkat çekici özelliği , tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında eşit derecede güzel görünen güzel tipografidir .

Onların WordPress fotoğrafçılığı temaları , fotoğraflarınızı çekecek güzel hazırlanmış galerilere sahiptir. Onların portföy temaları portföy şablonları ayrıntılı var ve WooCommerce için onların temalar ürün sayfalarını nasıl idare seveceksiniz.

Fiyatlandırma: 49 $ için tek bir tema satın alabilir veya 1 yıllık destek ve güncellemelerle 89 $ için tema kulübüne katılabilirsiniz. Ayrıca tüm temalarına 249 $ karşılığında ömür boyu erişim sağlayabilirsiniz.

7. Themify

Themify bir süredir varlığını sürdürüyor ve kurulmuş WordPress tema şirketleri arasında kendilerini çok iyi bir noktaya taşıdılar. Her tür web sitesi için modern ve güzel tasarlanmış WordPress temaları sunuyorlar.

Ayrıca Themify Builder , sezgisel bir sürükle ve bırak WordPress sayfa oluşturucu sunuyorlar . Temalarının çoğuna entegre edilmiştir.

Fiyatlandırma: 1 yıllık destek ve güncellemelerle tüm temalar için tek bir tema için 49 $ veya 79 $ alabilirsiniz.

8. Themefuse

Themefuse , profesyonelce tasarlanmış WordPress temalarının mükemmel bir koleksiyonunu sunar. Tüm temaları, herhangi bir kod yazmadan temanızın görünümünü kolayca değiştirmenize izin veren esnek özelleştirme seçenekleri ile yüklenir.

Onların temaları, farklı türdeki işletmeler için hazır anahtar teslimi tasarımlar ve hızlı tek tıklamalı demo yükleyicileri ile paketlenmiştir. Kullanımı kolay tema seçenekleri ile birleştirildiğinde, temalarının kurulumu çok kolaydır.

Fiyatlandırma: Tek bir web sitesi lisansı için 39 ABD doları, tüm temalar ve sınırsız siteler için 100 ABD doları ve ömür boyu erişim için 160 ABD doları.

9. WPZoom

WPZoom iyi tasarlanmış WordPress temaları güzel bir koleksiyon sunuyor. Tema koleksiyonu blog, iş, dergi, portföy ve video temalarını içerir.

Hız için son derece optimize edilmiş sahnelerin ardında kendi tema çerçevelerini kullanıyorlar . Tüm temaları daha hızlı kurulum için çok basit ve kullanımı kolay seçenekler paneli içerir. Başlamanıza yardımcı olacak mükemmel belgelere sahipler.

Fiyatlandırma: Tek temalar 69 $ ve tüm temalar paket maliyeti 99 $.

10. ChurchThemes.com

Adından da anlaşılacağı gibi, ChurchThemes.com Kiliseler için profesyonelce tasarlanmış WordPress temaları sunuyor . Tüm temaları vaazlar, etkinlikler, personel, yerler, bakanlıklar ve daha fazlası gibi özellikleri içerir. Kiliseler için bir WordPress teması her şeyi sağlamalıdır.

ChurchThemes.com ses, video ve metin formatlarında vaazları kolayca eklemenizi sağlayan yerleşik WordPress podcasting özellikleri içerir . Ayrıca, bir başkasını işe almadan kilise web sitenizi kolayca oluşturmak için adım adım kılavuzlara erişebilirsiniz.

Fiyatlandırma: Tek tema lisansları, web sitesi başına 99 $ ila 129 $ arasında başlar. Bir yıllık tema güncellemeleri ve destek dahildir.

11. Meridian Temaları

Meridian Themes, blogcular, yaratıcı profesyoneller ve iş sahipleri için tasarlanmış güzel WordPress temaları sunar. Tüm temaları performans , güvenlik ve SEO için optimize edilmiştir .

Temaları, son derece özelleştirilebilir benzersiz modern tasarımlara sahiptir. Tüm tema seçeneklerinin kullanımı kolaydır ve bir web sitesi daha kolay kontrol paneli ile daha kolay kurulur.

Fiyatlandırma: Tek bir tema için 59 $ ve tüm temalar paketi için 89 $. Ayrıca 249 $ için ömür boyu erişim sunuyorlar.

12. HermesThemes

Otel için WordPress temalarını arıyorsanız, HermesThemes’den aramaya başlayın. Onlar oteller , tatil köyleri ve B & Bs için güzel tasarlanmış WordPress temaları sunuyorlar .

Onların temaları, mülklerinizi, odalarınızı ve yakındaki cazibe merkezlerinizi sergilemek için hazır şablonlar içerir. Tüm temalar WPML kullanarak çok dilli web siteleri ile uyumludur .

Fiyatlandırma: Sınırsız web siteleri ve tüm temalar için tek tema maliyeti 175 $, 1 yıllık destek ve güncellemelerle birlikte 295,00 dolar.

13. MotorThemleri

EngineThemes, WordPress temalarını, eklenti eklentileriyle teması olan bazı ciddi işlevlerle sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Emlak , seri ilanlar, iş motoru ve daha fazlası için temalar sunarlar .

Onların temaları, belirli temanın sunduğu işlevselliği desteklemek için inşa edilmiş güzel tasarımlara sahiptir. Tüm temaları özel tema seçenekleri kontrol paneli ve ayrıntılı özelleştirme özellikleri içerir.

Fiyatlandırma: Tek bir site lisansı için 89 ABD doları. Ayrıca farklı fiyatlandırma planlarında tema paketleri sunuyorlar. Tüm planlar 1 yıl boyunca destek ve güncellemeleri içerir.

14. AudioTheme

AudioTheme müzisyenler , müzik grupları ve müzik web siteleri için WordPress temaları sunar . Onların temaları diskografi, yaklaşan konserler, konser detayları, ses ve video bölümleri eklemek için bölümler içerir.

Temaları temayı kurmak için canlı WordPress tema özelleştiricisini kullanır. Tüm tema seçenekleri düzgün bir şekilde düzenlenmiştir ve değişikliklerinizi web sitenizi düzenlerken canlı önizlemede görüntüleyebilirsiniz.

Fiyatlandırma: Tek kişilik temalar 69 $ ve tüm temalar 1 yıllık destek ve güncellemelerle 99 $ için paketlenir.

15. Organized Themes

Organize Temalar, restoranlar , kiliseler, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve iş siteleri için mükemmel bir WordPress temaları koleksiyonuna sahiptir . Onların temaları, kendi açılış sayfalarınızı oluşturmak için WordPress widget’larını kullanarak kolay sürükle ve bırak düzenleri sunar.

Bu güzel tasarımlar SEO ve hız için de optimize edilmiştir. Tüm temalar esnek özelleştirme seçenekleri ve tek tıklamayla demo yükleme ile kolay kurulum içerir.

Fiyatlandırma: tek tema için 49 $ ve tüm temalar için 89 $. 199 $ için tüm temaları için ömür boyu erişim ve destek satın alabilirsiniz.

16. ThemeIsle

ThemeIsle piyasadaki en iyi ücretsiz ve ücretli WordPress temalarını sunmaktadır. Temalarının çoğunun ücretsiz sürümleri, ücretli sürümlerden biraz daha az özelliklere sahip WordPress.org dizininde bulunur.

Koleksiyonları çok amaçlı iş temaları, restoran, yasal, kar amacı gütmeyen ve blog temaları içerir . Tüm temaları, güler yüzlü destek ekipleri tarafından özelleştirilip yedeklenmeleri kolaydır.

Fiyatlandırma: Tek bir tema için 89 $ ve 1 web sitesi için tüm temaları ve eklentileri için 89 $. Sınırsız erişim için kulüp üyeliğine 249 $ ‘a katılabilirsiniz.

17. WPCasa

WPCasa , gayrimenkul siteleri için güzel WordPress temalarında uzmanlaşmıştır. Tüm temaları profesyonel gayrimenkul siteleri oluşturmak ve mülk listelerini kolaylıkla yönetmek için üretilmiştir.

Temaları, özellikle gayrimenkul işletmeleri için hazırlanmış eklenti eklentileriyle genişletilebilir. Ayrıca güçlü listeleme araması, aracı yönetimi, özellik sayfası şablonları ve özelleştirme seçeneklerinden faydalanmalarını içerir.

Fiyatlandırma: Tek bir tema için 49 € ve ücretli addons dahil 69 €.

18. UpThemes

UpThemes detaylara dikkat ve özenle tasarlanmış premium WordPress temaları mükemmel bir koleksiyon sunuyor. Onların koleksiyonu dergiler, müzik, gruplar, fotoğrafçılık, kar amacı gütmeyen ve kilise web siteleri için temalar içerir.

Tüm şablonlarının, sınırsız renkler, başlık stilleri ve karıştırıp eşleştirebileceğiniz farklı düzen seçenekleri ile özelleştirilmesi kolaydır. Onların temalar da dahil Beaver Oluşturucu için kendi özel sayfa düzenleri oluşturmak ve prim Typekit yazı (belirli temalar ile).

Fiyatlandırma: 1 web sitesi için tek bir tema için 125 $ ve 1 yıllık destek ve güncellemeler.

19. AppThemes

AppThemes , iş siteleri, bloglar, dergiler ve daha fazlası için farklı WordPress temaları sunar. Kuponlar web sitesi , ilanlar, iş panoları, iş rehberi ve daha fazlası gibi niş siteler için tam teşekküllü bir platform olarak hareket eden temalar konusunda uzmanlaşmıştır .

Temaları, kendi marka renklerinize, özel logonuza ve düzenlerinize uygun güçlü tasarım özellikleri içerir . Onların niş temaları , temanın işlevselliği açısından büyük para kazanma seçenekleri sunar .

Fiyatlandırma: 69 $ tek tema, tüm temalar 199 $ için paket.

20. Artisan Themes

Artisan Temalar güçlü çok amaçlı WordPress temaları küçük bir koleksiyon sunuyor. Temalarının her biri, tek tıklamayla kurulabilen hazır web sitesi şablonları koleksiyonuyla birlikte gelir.

Modüler bir yaklaşımı tasarlarlar ve kendi düzenlerinizi hızlı bir şekilde oluşturmak için sadece modülleri sürükleyip bırakmanıza izin verir. 
Yerleşik düzenler, demo yükleyici ve sürükle ve bırak sayfa oluşturma, sınırsız tasarımlar oluşturmanıza olanak tanır.

Fiyatlandırma: Tek bir tema lisansı için 129 $ ve tüm temalar paketi için 439 ABD doları. Her iki seçenek de 1 yıllık destek ve güncellemeleri içerir.

Web siteniz için WordPress Temalarını Seçme

Tüm bu ticari WordPress tema mağazaları, özelleştirilmesi kolay büyük tasarımlar sunar. Ancak, birçok yeni başlayanlar aradıkları şey konusunda hala emin değiller.

Sadeliğin en iyi tasarım olduğuna inanıyoruz. Özelleştirmesi kolay basit temaları arayın. Belirli bir işlevsellik arıyorsanız, temanın bunu desteklediğinden emin olun.

Unutmayın, her zaman iletişim formu , fotoğraf galerileri , sürgü ve e-posta abonelikleri gibi ek özellikler için WordPress eklentilerini kullanabilirsiniz .

Bu makalenin, en iyi ticari WordPress tema dükkanlarını bulmanızda yardımcı olacağını umuyoruz. 

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Blogging için En İyi Premium WordPress Temaları
Daha Fazla Göster

2 Yorum

  1. Sağlık sitem için tema satan yer arıyordum makalenizi gördüm süper ya nekadar çok varmış güzel yabancı firmalar

  2. Güzel bir makale çoğu wordpress teması satan yeri sizin sayenizde ögrendim zaten türkiyede satılan temalar beş para etmezler en saglıklı yabancı wordpress teması satan firmalardır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu