Daha İyi Bir Yaşam

Bu Bitkiler ile Yaşam Alanınıza Barış ve Uyum Ekleyin

Yaşam Alanınıza Barış ve Uyum Ekleyin,İnsanlar evlerini çeşitli nedenlerden dolayı yeniden dekore etmeyi çok seviyorlar. Bazen, evinizin yıllarca aynı gözüktüğü ve modern bir dokunuş kullanabileceğinden ve diğer zamanlarda bu, evinize yeni bir his vermek için işleri yeniden düzenlemenin eğlenceli olmasından kaynaklanıyor. Bu bahar, evinize yeni hayat vermek için yeni bitkileri getirmeyi deneyin.

Her bitki, çevrelerindeki kişi için farklı bir şey yapar. Bazı bitkiler görsel olarak muhteşemdir, ancak onlara baktığınızda daha iyi hissedemezsiniz, fakat doğru türdeki titreşimleri teşvik eden bazı şeyler vardır. Evinize barış ve uyum katacak bazı bitkileri okuyun. Aradığın zihinsel berraklığın, çok az dikkat gerektiren bir bitkiden gelebileceğini fark edebilirsiniz. Ayrıca, hangi odaya koyduğunuza sevimli bir dekoratif katkı da ekleyeceksiniz.

1. Aloe Vera

Çocukken yüzmeye gittiğinizde, muhtemelen güneşten gelen güneşliklerinizden pay aldınız ya da kışın kuru cildinizle mücadele ettiniz. Bir noktada, büyük ihtimalle sizi aloe vera yolunda gösterdi. Neredeyse herhangi bir bedensel sorun için kullanabileceğiniz besleyici bir özü sağlayan sakinleştirici bir bitki. 

2. Yasemin

Yasemin çiçeği, iyi bir ortam oluşturmaya yardımcı olmak için pozitif enerjiyi vereceğinden dolayı iyi bir çiçektir. Ayrıca stresli beyinler için birden fazla sağlık yararı sunar . Güneye bakan bir pencereye yakın bir yerde yetiştirin ve mevsimden çıkmaya başladığında kuru ve rustik bir şık görünüme asın.

3. Bambu

Bambu bir evde kullanıldığını düşündüğünüzde, bambu kesme tahtaları veya çitler gibi daha yaygın şeyleri düşünebilirsiniz. Bambu ev dekorasyonu olarak kullanmanın kolay yolları olduğu için aslında dekorasyon için kullanılabilir. Bu bitki, kültürler boyunca barış ve uyum için ayakta duruyordu, bu yüzden evinizde bazılarını en stresli bulduğunuz yerde kullanın.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Beyin İçin Sağlıklı Olmayan Günlük Etkinlikler

4. Money Plant

Bu bitki ayrıca altın pothos veya gümüş asma olarak bilinir. Feng Shui , bitkinin iyi şanslar ve servet kazandığı öğretir . Eğer bunu büyütmeyi denemek istiyorsanız, onun topraktan ya da bir kafes kadar uzanacağını bilin. Bitkinin yukarı doğru çekilmesine yardım etmek için köşeye yerleştirin ve içinde bulunduğu odaya pozitif titreşimler uzatın.

5. Kasımpatı (Krizantem)

Güzel bir çiçek tohumu yetiştirmek istiyorsanız, krizantemden başka bir yere bakmayın. Bir dizi renkte geliyor ve klasik bir papatya gibi görünüyor çünkü sarı bir merkez ve patlayan yaprakları var. Bu çiçek , iyimserlik ve neşeyi açar, bu yüzden en iyi zaman zaman kendinizi aşağıda hissettiren güneşli bir yerde büyür. Bu muhteşem bitkinin etkilerini hissetmeden çok uzun sürmez.

Bazen hayat zorlaşır ve kişisel yolculuğunuzda nerede olduğunuz konusunda mutlu olmak veya iyi hissetmek için bir sebep bulmak zordur. Bitkilerin içeri girmesine izin verin ve ayaklarınızın üzerinde durmanıza ve bu şekilde kalmanıza yardımcı olun. Bazı bitkiler, evinize ve yaşantınıza böyle bir neşe ve uyum getirebilir, bu da neden onları her zaman orada ilk kez orada yaşamadığınızı merak edeceksiniz. Kendiniz için bir ya da iki tane büyümeye çalışın ve bitki ve kendinize güçlü bir şekilde büyümek ve yolunuza çıkan her türlü olumsuzluğu fethetmek için zaman verin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı