Wordpress Temaları

Sağlık WordPress Temaları

Web siteniz için tıbbi ve sağlık WordPress temaları mı arıyorsunuz? 

Medikal Sağlık WordPress Temaları,Web siteniz için tıbbi ve sağlık WordPress temaları mı arıyorsunuz? Medikal ve sağlık hizmetleri web siteleri , diğer işletme web sitelerinden farklıdır ve tasarımınızın öne çıkmasını istersiniz. Bu yazıda, deneyebileceğiniz en iyi tıbbi ve sağlık WordPress temalarını seçtik.

WordPress ile Medikal ve Sağlık Web Sitesi Yapımı

WordPress, dünyanın en popüler web sitesi üreticisidir ve dünya çapında binlerce tıp uzmanı, doktor, danışman ve sağlık hizmeti sunucusu tarafından kullanılmaktadır.

Yeni başlayanları karıştırabilecek iki tür WordPress bulunmaktadır. İlk olarak, blogcular için barındırılan bir çözüm olan WordPress.com var ve WordPress.org ayrıca kendi kendini barındırılan WordPress olarak da bilinir. 

WordPress.org’u kullanmanızı öneririz çünkü bu kutudaki tüm WordPress özelliklerine erişmenizi sağlar.

Kendi kendini barındıran bir WordPress.org web sitesini başlatmak için bir alan adı ve bir web barındırma hesabına ihtiyacınız olacaktır .

Bu, yeni web sitenizde kullanabileceğiniz en iyi medikal ve sağlık WordPress temalarına bir göz atalım.

1. Medi

Medi, tıp, sağlık, klinik ve doktorlar için premium bir WordPress temasıdır. Personel, hizmetler ve sürgüleri kolayca eklemek için üç içerik türü ile birlikte gelir. Ayrıca içerik keşfi ve sosyal medya özelliklerini eklemek için özel widget’lar içerir.

Daha kolay kişiselleştirme için, seçim yapmak için birden fazla düzen içeren ana sayfa oluşturucuyu sürükleyip bırakabilirsiniz. Başlangıç ​​dostu ve tüm popüler sayfa oluşturucu WordPress eklentileri destekler .

2. Ultra

Ultra, herhangi bir web sitesi oluşturmak için tasarlanmış bir WordPress mega temasıdır. Kendi sayfa düzenlerinizi oluşturmanıza olanak tanıyan yerleşik bir sürükle ve bırak oluşturucu ile birlikte gelir.

1 tıklama ile kurabileceğiniz ve ardından kendi içeriğinizi ekleyebileceğiniz 10 hazır web sitesi içerir. Birkaç özel widget ile sınırsız farklı düzen ve stil kombinasyonları vardır. WooCommerce kullanarak bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için de kullanılabilir .

Ayrıca Bakınız: Diş Hekimleri için En İyi WordPress Temaları

3. Create

Create her türlü sağlık ve sağlık ile ilgili web siteleri için uygun şık ve profesyonel bir WordPress temasıdır. Ana sayfasında, üst kısmında güzel bir kaydırıcı ve ardından diğer içerikler bulunan son derece ilgi çeken bir düzen bulunmaktadır.

Birkaç güzel başlık stili, yerleşik mega menü gezinme , iletişim formları, simge yazı tipleri ve daha fazlası var. Daha kolay kurulum için ücretsiz bir kaydırıcı eklentisi, video arka planları ve hızlı 1 tıklama demo yükleyicisi de alacaksınız.

4. Float

Modern ve çok yönlü bir tasarım arıyorsanız, Float’a göz atın. Bir tıbbi veya sağlık sitesi oluşturmak için kolayca kullanılabilecek çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Çeşitli tasarım seçenekleriyle birlikte gelir ve gerekirse kendi düzenlerinizi oluşturmak için güçlü bir sayfa oluşturucuya sahiptir. Yerleşik sosyal medya paylaşımı, e-ticaret desteği , özel tema seçenekleri paneli ve tek tıklamayla yükleyen bir programcıya sahiptir.

5. Indigo

Indigo güzel tasarlanmış çok amaçlı WordPress teması. Web sitenizi bozmadan veya herhangi bir kod yazmadan farklı düzen kombinasyonları oluşturmanızı sağlayan sürükle ve bırak modülleri kullanır.

Tıp, doktorlar, diş hekimleri ve daha fazlası dahil olmak üzere herhangi bir işletme web sitesine kolayca uyarlanabilir. Onunla birlikte iletişim formu , WooCommerce desteği, Google haritaları, simge yazı tipleri ve sosyal medya paylaşımı.

6. Medical

Medical, tıp, doktorlar, diş hekimleri, terapistler ve diğer sağlık hizmeti sağlayıcıları için özel olarak tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Modern ve profesyonel bir tasarıma sahiptir ve daha kolay kişiselleştirme için çoklu düzen seçenekleri sunar.

Gerekirse kendi açılış sayfalarınızı oluşturmanıza yardımcı olan bir sayfa oluşturucu ve bir sürgü eklentisi ile birlikte gelir. Özel widget’lar, Google Yazı Tipleri, WooCommerce desteği içerir ve WPML ile çok dilli web siteleri oluşturmak için kullanılabilir .

7. Medicus

Medicus, tıbbi ve sağlık hizmetleri için özel olarak hazırlanmış bir başka mükemmel WordPress temasıdır. Ana sayfanızı oluşturmak için widget’ları sürükleyip bırakabileceğiniz widgetlı bir ana sayfa düzeniyle birlikte gelir.

Daha basit bir tema seçenekleri paneli ve tema renklerini ve diğer ayarları değiştirebileceğiniz görsel özelleştirici desteği vardır. Ayrıca 1 tıklama demo yükleyici, tam WooCommerce desteği, çeviri ve çok dilli destek içerir.

8. Meridian Fitness

Meridian spor sağlık ve fitness web siteleri için uygun şık bir WordPress teması. Güzel tasarlanmış sınıf programları ile kişisel eğitmenleri ve sınıfları kolayca eklemek için içerik türleri ile birlikte gelir.

Daha hızlı kurulum için, 1 tıklama demo yükleyici içerir ve tüm tema seçenekleri canlı özelleştirici kullanılarak kolayca özelleştirilebilir.

9. Dental Clinic

Adından da anlaşılacağı gibi, Diş Kliniği diş hekimleri, klinikler ve diğer sağlık hizmetleri sağlayıcıları için bir WordPress temasıdır. Bu güçlü özelleştirme seçenekleri, ücretsiz kaydırıcı eklentisi, paralaks arka plan efektleri , video arka plan desteği ve daha fazlası ile birlikte geliyor.

Sınırsız renk seçenekleri, özel widget’lar, çoklu kenar çubukları ve iletişim formu desteği var. Başlangıç ​​dostu ve tema kullanımı kolay kullanımı ile geliyor.

10. Modena

Modena spa, sağlık ve fitness ve sağlık hizmetleri sağlayıcısı için güzel tasarlanmış bir WordPress teması. Üstte tam genişlikte bir slayt gösterisi ile widgetlı bir ana sayfa düzeni özellikleri.

Renkleri, kenar çubuklarını, sosyal paylaşımı ve daha fazlasını seçmek için daha kolay tema seçeneklerine sahiptir. Web sitenizde istediğiniz yerde görüntülemek için hizmetleri, referansları ve widget’ları kolayca ekleyebilirsiniz . Tam bir WooCommerce desteği vardır ve çok dilli web siteleri oluşturmak için kullanılabilir.

11. Beaute

Beaute spa, sağlık ve wellness ve fitness siteleri için bir WordPress teması. Üstte özelleştirilebilir bir tam genişlik kaydırıcısına sahip şık bir ana sayfa düzenine sahiptir.

Servisler, personel profilleri ve fotoğraf galerileri eklemek için kullanımı kolay içerik türleri ile birlikte gelir . Farklı renk şemalarında bulunur ve tek tek sayfalar için renkleri seçmenizi sağlar. Tüm tema seçenekleri canlı özelleştirici ile kolayca kurulabilir.

12. iMedikal

iMedical, tıbbi ve sağlıkla ilgili web siteleri için özel olarak tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Doktorları, departmanları, hizmetleri ve daha fazlasını kolayca eklemek için içerik türleri içerir.

Üst kısmında özellikli bir içerik kaydırıcısına ve gezinme menüsüne sahip modern bir ana sayfa tasarımına sahiptir. İçerik keşfi ve sosyal medya paylaşımı eklemek için schema.org zengin snippet’leri ve özel widget’ları destekler .

13. Presence

Varlık tıbbi ve sağlık hizmetleri de dahil olmak üzere herhangi bir iş web sitesi için tasarlanmış bir çok amaçlı WordPress teması. 1 tıklama demo yükleyicisi ile kurulabilen 10 adet önceden oluşturulmuş web sitesi şablonu var.

6 renk şeması, çoklu kaydırıcı stilleri, sayfa şablonları ve özel widget’larda bulunur. Tüm temel WordPress eklentilerini destekler ve WooCommerce için tam destek ile birlikte gelir.

14. Medicaring

Medicaring, tıp uzmanları ve sağlık hizmetleri sağlayıcıları için özel olarak hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Cerrahlar, yoga, diş ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı tıp meslekleri için önceden yapılmış tasarımları içerir.

Karıştırıp eşleştirebileceğiniz çoklu düzen seçenekleriyle birlikte gelir. Ayrıca, özel sayfa düzenleri oluşturmak için kullanabileceğiniz bir sayfa oluşturucu ve bir sürgü eklentisi de içerir .

15. Atomic Blocks

Atomik Bloklar, daha basit ve modern mizanpaj seçeneklerine sahip güçlü bir WordPress temasıdır. Mesajları ve sayfaları yazarken sürükleyip bırakabileceğiniz bloklardan oluşur.

Minimalist bir tasarıma sahiptir ve tıbbi veya sağlıkla ilgili bir web sitesi için kolayca özelleştirilebilir. Sadece gerçekten kullanacağınız ve kullanmanın kolay olduğu seçenekleri içerir.

16. Medical Circle

Medical Circle, tıp, doktorlar, diş hekimleri ve diğer sağlık profesyonelleri için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Demo içeriği içe aktarmanızı sağlayan 1 tıklamalı bir demo yükleyici ile birlikte gelir. Daha sonra devam edip kendi içeriğinizle değiştirebilirsiniz.

Daha kolay tema ayarları ile birlikte gelir ve tüm seçenekler için canlı tema özelleştiricisini kullanır. Ayrı bir blog sayfası şablonu dahil olmak üzere birden çok sayfa şablonu içerir .

17. Maxi Health

Maxi Sağlık, modern ve profesyonel bir tasarıma sahip başka bir tıbbi ve sağlık WordPress teması. Web sitenizi demo gibi ayarlamanıza yardımcı olan demo içerik ithalatçısı içerir.

Tüm tema seçenekleri, düzenlediğiniz web sitenizin önizlemesini görmenizi sağlayan canlı özelleştirici altında kullanılabilir. Sınırsız renkler, kenar çubukları, sayfa stilleri ve görsel bir sayfa oluşturucu ile bir ton özelleştirme seçenekleri sunar.

18. Medical Supplements Store

Adından da anlaşılacağı gibi, bu tema tıbbi mağazalar, eczaneler ve benzeri işletmeler için ücretsiz bir e-ticaret hazır seçenektir. Tüm üst WooCommerce eklentileri ile çalışır ve çok dilli e-Ticaret mağazalarında da kullanılabilir.

Tema anasayfasında üst kısımdaki büyük bir kaydırma çubuğu bulunur. Bunu, son yayınlar, ürünler ve daha fazlası gibi içerik alanları izler. Sosyal medya simgelerini görüntülemek için bir tane içeren iki navigasyon menüsü içerir .

19. Latest

Tıbbi ve sağlıkla ilgili bir mağaza için bir WordPress teması arıyorsanız, Son’a bir göz atın. Tam WooCommerce desteği ile güzel tasarlanmış bir WordPress teması.

Her türlü iş için kolayca kullanılmasını sağlayan minimalist bir WordPress teması . Sadece kullanacağınız seçenekleri içerir ve tema kurulumunda size yol gösterecek bir başlangıç ​​panosuyla birlikte gelir.

20. Profident

Profesör, diş hekimleri, klinikler ve tıbbi hizmetler için güzel hazırlanmış bir WordPress temasıdır. 15 dilde kullanılabilir ve açılış saatlerini ekleyebilmenize , özel logo yüklemenize, telefon numarası ekleyebilmenize, randevu rezervasyon formunu ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olan özel bir yönetici paneli ile birlikte gelir .

Tema seçenekleriyle uğraşmadan ve özelliklerinden ve esnekliğinden ödün vermeden bir web sitesi oluşturmanızı sağlar.

21. Loft

Loft, güzel tipografi ve tıbbi ve sağlık web sitenizin öne çıkmasına yardımcı olacak zarif bir tasarıma sahip çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Reklamları , sosyal profilleri, referansları ve daha fazlasını görüntülemek için birkaç özel widget içerir .

Hizmetler, portföyler ve personel profilleri eklemek için yerleşik içerik türlerini kullanabilirsiniz. Yeni başlayanlar için kolay ve hızlı kurulum ve demo içeriği ile web sitenizi kolayca kurmanızı sağlar.

Bu makalenin, en iyi tıbbi ve sağlık bakımı WordPress temalarını bulmanızda yardımcı olacağını umuyoruz. Lütfen Beğendiyseniz Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz .

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu